Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

Následný popis průběhu akce aneb "Jak to viděl Milanko?"

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 002/2004

Bezdrev 2004

Fotogalerie

Vážené kozlenky, kozlíci a kozlenčata, zveme Vás na jarní soustředění do krásného prostředí jihočeských hvozdů a rybníků, kam Vás srdečně zve "strejda baštýř" a jeho kačenky.

TERMÍN KONÁNÍ

příjezd účastníků - 03.06.2004 odpoledne

odjezd účastníků - 06.06.2004 během dne

MÍSTO KONÁNÍ

okolí rybníku BEZDREV na Hluboké v Jižních Čechách

HESLO

ZVOLÁNÍ : "Co pozoruhodného mají na Hluboké?"

OHLAS : "Největšího žabáka na světě!!!"

Pobyt bude klasicky zaměřen na probouzení se ze zimního spánku a na překonávání následné jarní únavy, to vše samozřejmě prostřednictvím pěších a cyklistických tůr po místních hospůdkách.

UBYTOVÁNÍ:

Základnou ubytování bude areál místního JACHT CLUBU, bezprostředně sousedící s latyfundií Pafky Tůmy (Žabáka). Kdybyste bloudili, ptejte se po něm, je tady znám jak falešná pětka. V objektu JACHT KLUBU budeme mít k dispozici boudu s kapacitou cca 25 lůžek, zbytek bude mít možnost postavit stany. Ubytování v boudě je za 100,-- Kč na osobu a noc, ubytování ve stanu je za 100,- Kč za jeden stan (i ubytování v boudě předpokládá vlastní spacáky). V areálu bude k dispozici i pitná voda a asi 3 sprchy s teplou vodou (pokud Žabák kecá, půjdeme se sprchovat k němu). Budeme mít k dispozici klubovnu, s největší pravděpodobností bude zajištěn i pitný režim (pivní). V areálu je i prostor pro uzamčení kol.

STRAVOVÁNÍ:

Stravování bude zajištěno z vlastních zdrojů, vařiče s sebou. V provozu budou samozřejmě místní a mnohé okolní restaurace se širokým sortimentem, takže hlady neumřeme.

ČASOVÝ ROZVRH:

Vše bude řešeno na místě dle stavu členů jednotky a počasí. Možností pro realizaci na kolech i pěšky tady bude určitě mnoho, takže se nechejme překvapit, domorodci Žabák, Pepíček (LáLá) a Žabák něco vymyslí (v blízkém okolí je mnoho krásných dominant - zámek Hluboká, Bezdrev, Temelín apod.). Dejte do kupy kola a vemte hodně lepení, Slovensko byla procházka rájem!!!

PŘESUNOVÉ TRASY :

Tady máte mapku , ten ksicht uprostřed na pravé straně Bezdrevu je vyhlížející Žabák, zhruba v těchto místech je JACHT KLUB. Nejlépe se tam dostanete ze silnice České Budějovice - Plzeň. Ze směru od Českých Budějovic odbočíte v obci Dasný doprava na Hlubokou, v opačném směru od Plzně odbočíte asi 2 km za Češňovicemi doleva na Hlubokou. Z obou směrů asi po třech kilometrech budete mít po levé straně autokemp v lese, ten minete a přijedete na hráz Bezdrevu. Pokud se budete z hráze dívat na Bezdrev, po pravé straně rybníka uvidíte několik domů (zhruba prostřední okál je Žabákův) a za nimi je JACHT KLUB. K němu se dostanete tak, že hned za hrází odbočíte v pravotočivé zatáčce doleva mezi domy a pojedete asi 50 m, kde na plotě uvidíte "šumavského" žabáka. Pokud byste jel někdo přímo od Hluboké, musíte odbočit jakoby do parku, minout jízdárnu, přejet koleje a poté v levotočivé zatáčce odbočit doprava.

S pozdravem štáb SSVJ 007

© 2010 Volfweb