Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 03/2008 - změna

Bezdrev 2008

Fotogalerie

NÁHRADNÍ PLÁN

Kozlenky, kozlíci a kozlenčata … kdo jste byl na skvostné oslavě Juzkovy padesátky (Juzku a hlavně Zuzko, patří Vám velká pochvala) to již víte, a kdo neví, ten se velmi brzy, po přečtení dalších řádků, dozví.

Naše zrzavá "kabaretová" ministryně se po vzoru svých předchůdců rozhodla prodat vojenský areál na Vyškovsku, takže povolávák, který jsem Vám v dobré víře před několika měsíci zaslal, pozbyl prakticky na své aktuálnosti. Nevěšte však hlavy, baštýř Tůma, zasloužilý chovatel nejen kaprů, ale i kačenek, nás nenechal na holičkách a proto ve stejném termínu opět navštívíme kraj, kde se narodili takoví významní lidé, jako jsou Venoušek a Pepíček Dvořáků. Z tohoto důvodu jste podruhé srdečně zváni do hlubockých hvozdů, kde se občas i země zachvěje (zejména pokud se Míša při souběžné jízdě na kole rozhodne, že se vyhne kaluži směrem ke kolu mému) :

TERMÍN KONÁNÍ :

příjezd účastníků - 18.09.2008 odpoledne

odjezd účastníků - 21.09.2008 během dne

MÍSTO KONÁNÍ : JACHT KLUB BEZDREV, Hluboká, Jižní Čechy

HESLO :

ZVOLÁNÍ : "Kdo se koupe s kačenkami?"

OHLAS : "No přece strejda žabák!!!"

UBYTOVÁNÍ :

Základnou pro ubytování bude opět areál JACHT KLUBU na břehu Bezdreva, plotem sousedící Žabákovými plantážemi. V objektu budeme mít k dispozici cca 25 lůžek, zbytek bude mít možnost postavit stany. Ubytování se oproti roku 2004 podstatně zdražilo, protože v roce 2008 vychází osoba/noc na více než 4 EURA, zatímco v roce 2004 jsme platili pouze necelá EURA 3. A teď kouzlo - tenkrát to bylo za 100,- Kč, stejně jako dnes - čím to může být? Že by alespoň něco tvrdlo? Stejně jako posledně je i cena za stany, tj. 100,- Kč za stan/noc - cirkusová šapita jsou za příplatek. Obě varianty předpokládají vlastní spacáky. K dispozici bude pitná voda a sprchy s teplou vodou (pokud ne, sprchujeme se u Žabáka). Klubovna je jasná a s největší pravděpodobností bude zajištěn, na naše náklady, pivní pitný režim. V areálu je prostor pro uzamčení kol.

STRAVOVÁNÍ :

Stravování bude zajištěno z vlastních zdrojů, vařiče s sebou. V provozu budou samozřejmě místní a mnohé okolní restaurace se širokým sortimentem.

ČASOVÝ ROZVRH :

Vše bude řešeno operativně na místě dle momentálního i mentálního stavu členů jednotky a počasí. Možností pro realizaci na kolech i pěšky tady bude určitě mnoho, takže se nechejme překvapit, domorodci Žabák, Pepíček (LáLá) a Venoušek (Gabo) Dvořáků von Ševajs si něco vymyslí.

PŘESUNOVÉ TRASY :

Nejlépe se tam dostanete ze silnice České Budějovice - Plzeň. Ze směru od Českých Budějovic odbočíte v obci Dasný doprava na Hlubokou, v opačném směru od Plzně odbočíte asi 2 km za Češňovicemi doleva na Hlubokou. Z obou směrů asi po třech kilometrech budete mít po levé straně autokemp v lese, ten minete a přijedete na hráz Bezdrevu. Pokud se budete z hráze dívat na Bezdrev, po pravé straně rybníka uvidíte několik domů (zhruba prostřední okál je Žabákův) a za nimi je JACHT KLUB. K němu se dostanete tak, že hned za hrází odbočíte v pravotočivé zatáčce doleva mezi domy a pojedete asi 50 m, kde na plotě uvidíte "šumavského" žabáka. Pokud byste jel někdo přímo od Hluboké, musíte odbočit jakoby do parku, minout jízdárnu, přejet koleje a poté v levotočivé zatáčce odbočit doprava. GPS pozice je : 49° 2' 14.439" N 14° 24' 19.066" E

Doplňující info, včetně mapky, můžete najít na povoláváku 002/2004.

S pozdravem štáb SSVJ 007

a jeho čestný předseda JUZEK, velmi zachovalé padesátileté junáčisko z Dymokur

© 2010 Volfweb