Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

Následný popis průběhu akce aneb "Jak to viděl Milanko?"

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 03/2012

Bezdrev 2012

Fotogalerie

Kozlenky, kozlíci a kozlenčata, kdo byl na Ktové už ví a nebo přinejmenším tuší … Ujo Žabák pro nás zajistil letošní podzimní sraz a proto po 4 letech opětovně navštívíme kraj, kde se narodili takoví významní lidé, jako jsou Žabáček, Venoušek a Pepíček Dvořáků apod. Takže jsme opětovně srdečně zváni do překrásného okolí Hluboké - kdo bude chtít, může v pyžámku za kačenkami (podotýkám věkový limit nesmí přesáhnout 12 let), my ostatní se musíme spokojit s cyklistickými a pěšími trasami po okolí.

TERMÍN KONÁNÍ :

příjezd účastníků - 27.09.2012 odpoledne

odjezd účastníků - 30.09.2012 během dne

MÍSTO KONÁNÍ : JACHT KLUB BEZDREV, Hluboká n. V., Jižní Čechy

HESLO :

ZVOLÁNÍ : "Žabička zelenáááá …""

OHLAS : " ...to je naše potěšenííííí !!!"

UBYTOVÁNÍ :

Ubytováni budeme opět v areálu JACHT KLUBU Hluboká n.V. na břehu Bezdreva, který sousedí s Žabákovou haciendou (alespoň je jistota, že tak na 10% trefí v noci domů). V areálu bude k dispozici cca 25 lůžek, zbytek bude spát po staru pod stany a nebo v objektu na ukládání lodí. Cenu ubytování přesně neznám, ale určitě nás to nezruinuje - minule to bylo kolem 100,- Kč za osobu a noc. Všechny varianty ubytování předpokládají vlastní spacáky. K dispozici bude pitná voda a sprchy s teplou vodou (pokud ne, sprchujeme se u Žabáka). Klubovna, jakož i občarstvení z místních zdrojů za poplatek, se nezměnily - známá paní provozní se na nás již těší. V areálu je samozřejmě prostor pro uzamčení kol či nezdárných dětí či partnerů : .

STRAVOVÁNÍ :

Stravování bude zajištěno zejména z vlastních zdrojů během výletů, vařiče si můžete vzít sebou. Jak jsem již uvedl výše, nějaké pochutiny (zřejmě polévka, možná nějaký guláš, nakládané hermelíny apod. budou k zakoupení v Jacht klubu : .

ČASOVÝ ROZVRH :

VVše bude, stejně jako vždy, řešeno operativně na místě dle momentálního i mentálního stavu členů jednotky a počasí, Žabák s Venouškem von Ševajs pro nás zcela jistě připraví nějaké nenáročné trasy ato zcela jistě bez kopců.

PŘESUNOVÉ TRASY :

Většina z vás již na místě byla, takže nebude problém. Pokud to pro někoho bude premiéra, nejlépe se tam dostanete ze silnice České Budějovice - Plzeň. Ze směru od Českých Budějovic odbočíte v obci Dasný doprava na Hlubokou, v opačném směru od Plzně odbočíte asi 2 km za Češňovicemi doleva na Hlubokou. Z obou směrů asi po třech kilometrech budete mít po levé straně autokemp v lese, ten minete a přijedete na hráz Bezdrevu. Pokud se budete z hráze dívat na Bezdrev, po pravé straně rybníka uvidíte několik domů (zhruba prostřední okál je Žabákův) a za nimi je JACHT KLUB. K němu se dostanete tak, že hned za hrází odbočíte v pravotočivé zatáčce doleva mezi domy a pojedete asi 50 m, kde na plotě uvidíte "šumavského" žabáka. Pokud byste jel někdo přímo od Hluboké, musíte odbočit jakoby do parku, minout jízdárnu, přejet koleje a poté v levotočivé zatáčce odbočit doprava.

GPS pozice je : 49° 2' 14.439" N     14° 24' 19.066" E

Doplňující info, včetně mapky, můžete najít na povoláváku 002/2004 a 003/2008.

S pozdravem štáb SSVJ 007

Nejpozději do konce srpna mi potvrďte svou účast, aby mohl dát Žabák údaje o počtu účastníků k dispozici provozovatelce Jacht klubu.

Jinak všem krásné léto a pohodové prázdniny či dovolené : : : :

© 2010 Volfweb