Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

Následný popis průběhu akce aneb "Jak to viděl Milanko?"

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 002/2005

Blatiny 2005

Fotogalerie

Vážené kozlenky, kozlíci a kozlenčata, zveme Vás na jarní soustředění v jihomoravských krajích, kam Vás srdečně zvou baby (samozřejmě čti bejby) z Brrrna.

TERMÍN KONÁNÍ

příjezd účastníků - 26.05.2004 odpoledne

MÍSTO KONÁNÍ :

Blatiny - statek VHS (vysokohorské sporty)

ZVOLÁNÍ :"Zima už je v řiti, ..."

OHLAS :"sluníčko nám svítí!!!"

Pobyt bude zaměřen na odbourání jarní únavy prostřednictvím pěších výšlapů a cyklistických výjezdů, jako zvláštní bonus bude prohloubení základů oběšení se na horolezeckých lanech při nácviku slaňování (ATTENTION - skutečně půjde o život, instruktorem bude Vlado potápač. Kdo neví o koho jde, je to největší odborník ve střední Evropě přes LAPLE - kdo neví, o co jde, může se ho zeptat).

UBYTOVÁNÍ:

Základnou ubytování bude areál střediska vysokohorských sportů (VHS). Většina z Vás (kromě mě) už byla na středisku Lokomotiva Brno (kde tentokrát nebudeme). Chata VHS je o 200 metrů níž a bude viditelně označena naší kozlenkou. Střecha nad hlavou je samozřejmě zajištěna, spacáky jsou nezbytné vlastní. Nepočítejte se soukromím (pokojíčky po dvou), bude se nás tam hřát v jednom pokojíčku pospolu až 20 lidí. Ubytování stojí 80,- Kč na osobu a noc. Sdružovat je možno všude, ale hlavně ve velké společenské místnosti. Dokonce poteče i teplá voda, což na Lokomotivě nebylo.

STRAVOVÁNÍ:

Stravování bude zajištěno z vlastních zdrojů, kuchyně je plně vybavena. Nikomu to neříkejte, ale bude guláš (to další překvapení si nechám pro sebe).

ČASOVÝ ROZVRH:

Vše bude záležet zejména na počasí, pokud bude sněžit, asi na skály moc nepolezeme. Necháme se překvapit, ono to nějak dopadne.

PŘESUNOVÉ TRASY :

Pro účastníky z Čech: po dálnici na Jihlavu, zde odbočit na Žďár nad Sázavou, odtud do Nového Města na Moravě, a potom po malých silničkách asi 15 km na Blatiny. Berte to jako orientační závod, kdo se doptá, ten trefí. Z Nového Města na Moravě přes Maršovice, Rokyto, Kadov, Krátkou a už jste na Blatinách. A odtud už následujte po kozénkách. Kdo se nedoptá - netrefí a má co? Samozřejmě má smůlu.

A teď pro Slováky: Maďar to samozřejmě zná jak svý boty, ale pro ty ostatní je to po dálnici přes Brno směr Praha, ve Velké Bíteši odbočit na Žďár nad Sázavou a odsud už po stejné trase, jako je popsáno výš (jak pro ty z Čech).

DŮLEŽITÁ INFORMACE :

Prosím všechny, kteří se chystají zúčastnit, aby dali vědět Pavlovi Němcovi nejpozději do 30. dubna 2005. Nenahlášení kozlíci by potom mohli zůstat bez guláše.

S pozdravem štáb SSVJ 007

© 2010 Volfweb