Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

Následný popis průběhu akce aneb "Jak to viděl Milanko?"

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 003/2018

Dvůr Králové 2018

Fotogalerie

Kozlenky a kozlíci, jelikož za sebou máme další úžasný jarní sraz ve Ktové (Pavlínko a Míšo velké díky) dovoluji si Vás již teď pozvat na podzimní sraz, tentokrát do nové podkrkonošské lokality. Jelikož jsem tam před mnoho a mnoha a mnoha a mnoha lety trávil své dětství, myslím si, že nám tato lokalita má co nabídnout (a to nejen vyhlášenou ZOO). Takže se pomalu a jistě začněte nejen těšit, ale i připravovat (léto uteče jako voda).

TERMÍN KONÁNÍ :

příjezd účastníků - 27.09.2017 odpoledne

odjezd účastníků - 30.09.2017 během dne

MÍSTO KONÁNÍ : Hostel Student (turistická ubytovna), Dvůr Králové nad Labem

HESLO :

ZVOLÁNÍ : Podzim už se rychle blíží …

OHLAS : … ke srazu tak všichni vzhlíží

Ubytovací, stravovací, sportovní, opalovací, sací i kulturní prostory prakticky všichni důvěrně známe, takže vážně není co dodat (kromě toho, já nic nového nevím)

UBYTOVÁNÍ a STRAVOVÁNÍ :

Hostel Student a Turistická ubytovna Dvůr Králové nad Labem nabízí levné ubytování vhodné pro rodiny s dětmi, turistické výlety a sportovní soustředění v krásném prostředí Východních Čech. Oba areály se nacházejí poblíž centra Dvora Králové nad Labem asi 200m od ZOO. Okolí - ZOO, Těšnovská přehrada, zámek Kuks, Zvičina, Ratibořice, Pevnost Josefov, Hradec Králové, Krkonoše.

Hostel Student (220,- Kč/osoba/noc) je v provozu o hlavních a vedlejších prázdninách (pro větší akce i o víkendech). Nabízí ve svých prostorách ubytování pro jednotlivce, kolektivy, rodiny s dětmi i sportovní soustředění. Pokoje jsou 2 a 3 lůžkové se sociálním zařízením + TV a internetem. Na každém patře jsou zařízené kuchyňky a klubovny. Hostel Student v provozu celoročně.

Turistická ubytovna (170,- Kč/osoba/noc) je v provozu celoročně. Pokoje jsou 2 - 6 lůžkové. Sociální zařízení je společné. Na každém patře je plně vybavená kuchyňka, klubovna s TV a internetem. Parkovaní zajištěno v areálu.

Jak to bude se stravováním ještě nevím, možná bude možnost objednat jídla v internátní jídelně, to ještě upřesním. Případné orientační ceny jsou Snídaně - 55 Kč, Oběd - 75 Kč a večeře - 65 Kč. Ale spíše bych to viděl na individuální stravování - uvidíme podle zájmu a možností provozovatele …

Bližší informace ke statku najdete na stránkách: http://ubytovani.ssis.cz/ .

ČASOVÝ ROZVRH :

Nic, kromě dobré nálady a pohodičky, není plánováno, vše se bude odvíjet od počasí a zájmů účastníků (pěší turistika, cykloturistika, ale třeba u některých i rybaření a zevlování dle libosti).

PŘESUNOVÉ TRASY :

GPS souřadnice turistické ubytovny (Milady Horákové 141, Dvůr Králové nad Labem) jsou 50°26'3.68"N, 15°48'31.28"E, hostel je cca 100 metrů vedle (Elišky Krásnohorské 2069, Dvůr Králové nad Labem) - 50°26'6.96"N, 15°48'26.74"E. Trasy nechám na Vás dle toho, odkud pojedete (Mladá Boleslav - Jičín nebo Hradec Králové směr Náchod) :

Krásné léto všem a těšíme se na Vás .

© 2010 Volfweb