Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

Následný popis průběhu akce aneb "Jak to viděl Milanko?"

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 003/2004

Nové Hamry 2004

Fotogalerie

Vážené kozlenky, kozlíci a kozlenčata, zveme Vás na podzimní výlet do "mírně" kopcovitého terénu Západních Čech, kam Vás jako hlavní organizátor srdečně zve rodina Mošnovic, ale samozřejmě i další místní náplavy, tj. Vojtíšek Krejčí s rodinou.

TERMÍN KONÁNÍ

příjezd účastníků - 24.09.2004 v podvečer

odjezd účastníků - 28.09.2004 během dne

MÍSTO KONÁNÍ

Nové Hamry, Karlovarský kraj, Česká republika

HESLO

ZVOLÁNÍ : "Čí jsou Nové Hamry?"

OHLAS : "Zatím státní, ale kdo ví ..."

Cílem bude mírné protažení lenivých těl před zimním spánkem, to vše prostřednictvím zejména cyklisticko-pěších, ale i pouze pěších túr po zdejším širokém, ale také vysokém okolí.

UBYTOVÁNÍ:

Ubytování bude zajištěno dle počtu přihlášených ve dvou místních boudách (budeme je mít celé k dispozici), položených nejen nedaleko od sebe, ale i od restauračního zařízení hotelu "Zívr", kde budeme mít pronajatý společenský sál k večerním radovánkám (pokud bude zájem bude zde zajištěn i přísun jak tekutin, tak i dalších poživatin). Sraz při příjezdu do Nových Hamrů bude v této restauraci, kde Vám budou rychlejšími kolegy poskytnuty doplňující informace. Boudy mají kapacitu cca 45 lůžek, takže bychom se měli bez problémů vejít. Na obou boudách bude k dispozici kuchyňka a sociální zařízení, takže by to mělo být v pohodě. Úschova kol bude zajištěna buď na boudách, další variantou jsou prostory hotelu (bude upřesněno na místě).

Vzhledem k tomu, že je nutno boudy závazně objednat (jednu zálohu už Pepíno dokonce zaplatil), žádáme Vás o potvrzení účasti do 30.8.2004 (kdo se nepřihlásí, zajistí si ubytování sám). Nocleh vychází cca na 100,- Kč na osobu a noc, bude záležet na počtu osob, tak dejte včas vědět.

STRAVOVÁNÍ:

Stravování bude zajištěno z vlastních či cizích zdrojů, bude možno samozřejmě využít i všech restauračních zařízení v této lokalitě. Možné bude i stravování v hotelů "Zívr" formou snídaní, večeří či polopenzí.

ČASOVÝ ROZVRH:

Vše bude řešeno na místě dle stavu členů jednotky a počasí (Pepíno s Janinou se na Vás již chystají a vzorně rekognoskují terén, připraveno bude údajně vždy více variant jedné trasy dle náročnosti se společnými restauračními zařízeními). Možností pro realizaci na kolech i pěšky tady bude určitě mnoho, takže se nechejme překvapit (např. Boží Dar to jistí). Opakování je matka moudrosti, takže opětovně :Dejte do kupy kola, fungující brzdy a převody se Vám skutečně hodí !!!

PŘESUNOVÉ TRASY :

Mapka je tady, ten ksichtík uprostřed je vyhlížející Mošnič. Nejlépe se tam dostanete po silnici č. 220 na trase Karlovy Vary - Nejdek - Nové Hamry. Po příjezdu do Nových Hamrů spatříte cca po 500 metrech po levé straně shora uvedený hotel "Zívr" (okrová fasáda), kde by jste měli být očekáváni Martinem a těmi, co přijedou dříve. Pokud někdo zvolí jinou přesunovou trasu, např. přes NDR, může se zdokonalit ve čtení autoatlasu.

P.S.: Zapřemýšlejte již i o zimním srazu (případně Silvestru), kdo jste schopen a hlavně ochoten pro "takovou bandu" něco zajistit. Pokud bude nejhůř, jistí to Verner z pod Bukovce, ale mohli bychom se klidně podívat i jinam.

S pozdravem Mošnovic a štáb SSVJ 007

© 2010 Volfweb