Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

Následný popis průběhu akce aneb "Jak to viděl Milanko?"

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 001/2018

Nové Hamry 2018

Nové Hamry

Kamarádi, jelikož už uplynula nějaká doba od velice úspěšného podzimního srazu v Lednici (Zdeničko a Péťo, moc děkujeme za jeho vzorné zorganizování) a čas neúprosně běží, dovoluji si Vás všechny pozvat na pravidelný zimní sraz, tentokráte po dlouhé době opět do většině z nás dobře známého prostředí Novohamerska v Krušných horách. Naše poděkování patří Pepínovi Mošnů, který nám poskytne azyl v jeho 2-3 chalupách/penziónech v Nových Hamrech. Takže nepodceňte trénink ve všech sportovně-společensko-kulturních oblastech a pojďme si to společně užít .

TERMÍN KONÁNÍ :

příjezd účastníků - 01.02.2018 odpoledne

odjezd účastníků - 04.02.2018

MÍSTO KONÁNÍ : areál "Mošnov", Nové Hamry, Krušné Hory

HESLO :

ZVOLÁNÍ : V Nových Hamrech, tam to žije …

OHLAS : … málokdy se voda pije

UBYTOVÁNÍ a STRAVOVÁNÍ :

Ubytováni budeme ve 2 nebo 3 chalupách Pepy Mošny (bude záležet na počtu přihlášených), které jsou kousek od sebe, takže nebude žádný problém s trávením společných dnů, večerů, nocí . Jelikož už tam většina z nás v minulosti byla (někteří opakovaně), není asi třeba bližší komentář. Vytápění a teplá voda je samozřejmostí, takže se není čeho bát. Cena za postel a noc je 300,- Kč.

Pro krátké kulturní zimní večery budeme mít k dispozici i Pepínovu kulturní místnost restauračního typu s výčepním zařízením a pivem, dále bude s největší pravděpodobností zajištěn i "WELCOME GULÁŠ", který je pro nás Pepíno ochoten uvařit . Jinak se o stravování a zábavu stará každý účastník individuálně.

ČASOVÝ ROZVRH :

Zaměření srazu se bude jako vždy odvíjet od počasí a pokud bude sníh, jak běžkaři, tak i sjezdaři si to určitě náležitě užijí ????. A kdyby náhodou sníh nebyl, užijeme si to určitě taky, ostatně jako vždy předtím.

PŘESUNOVÉ TRASY :

GPS souřadnice areálu "Mošnov" jsou 50°21'29.7"N, 12°43'22.1"E. V době mobilních navigací asi není potřeba cestu moc popisovat - prostě z Karlových Varů na Nejdek a déle do Nových Hamrů.

V příloze máte mapku , jak se vymotat v Nových Hamrech (u hotelu Seifrt z hlavní doprava pod železniční most, asi po 500-600 metrech prudká vracečka vpravo do kopce a asi po dalších 600-800 metrech sjet vpravo na příjezdovou komunikaci k Pepínovi .

Mapa

A teď ještě důležitá skutečnost - nejpozději do 30.11.2017 potřebuji potvrdit účast (telefonicky nebo na můj mail 1.pafka@seznam.cz), abych mohl u Pepína napevno objednat místa (jestli má pro nás rezervovat všechny 3 chalupy, anebo jestli nám budou stačit pouze 2). Nebylo by seriózní, aby nám blokoval 3 a nakonec byly naplněny pouze 2) . Máme kapitalismus a bussiness je bussiness .

Takže na to nezapomeňte, ať to nedopadne jak se srazem v Lednici, kdy se někteří chtěli přihlásit pár dnů před srazem a byli překvapeni, že nemají šanci na postel .

Mějte se krásně a těšíme se na Vás

S pozdravem CK SSVJ 007

© 2010 Volfweb