Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

Následný popis průběhu akce aneb "Jak to viděl Milanko?"

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 001/2019

Nové Hamry 2019

Nové Hamry

Kamarádi, jelikož už uplynula dlouhá doba od podzimního srazu ve Dvoře Králové nad Labem a čas velice neúprosně běží, dovoluji si Vás všechny pozvat na pravidelný zimní sraz. S ohledem na pozitivní reakce po letošní návštěvě a naši neplánovanou neúčast si dovoluji Vás opět pozvat k Pepínovi a Aničce Mošnů do Nových Hamrů v Krušných horách. Takže pojďme si to společně užít .

TERMÍN KONÁNÍ :

příjezd účastníků - 17.01.2019 odpoledne

odjezd účastníků - 20.01.2019 během dne

MÍSTO KONÁNÍ : areál "Mošnov", Nové Hamry, Krušné Hory

HESLO : I když v Hamrech nepijeme …

OHLAS : … tak si to tam užijeme

UBYTOVÁNÍ a STRAVOVÁNÍ :

Ubytováni budeme opět ve 2 nebo 3 chalupách Pepy Mošny (bude záležet na počtu přihlášených), takže nebude problém s trávením společných dnů, večerů, nocí …???? Jelikož tam většina z Vás již byla, není třeba žádný bližší komentář. Cena za postel a noc je nezměněna, a to 300,- Kč.

Stejně jako letos budeme mít k dispozici Pepínovu kulturní místnost restauračního typu s výčepním zařízením a pivem, dále bude s největší pravděpodobností zajištěn i "WELCOME GULÁŠ", který je pro nás Pepíno ochoten uvařit . O stravování a zábavu se jako vždy stará každý účastník individuálně.

ČASOVÝ ROZVRH :

Zaměření srazu se bude odvíjet od počasí a pokud bude sníh, jak běžkaři, tak i sjezdaři si to určitě náležitě užijí. A kdyby náhodou sníh nebyl, užijeme si to určitě taky, ostatně jako vždy předtím.

PŘESUNOVÉ TRASY :

GPS souřadnice areálu "Mošnov" jsou 50°21'29.7"N, 12°43'22.1"E. V době mobilních navigací asi není potřeba cestu moc popisovat - prostě z Karlových Varů na Nejdek a déle do Nových Hamrů.

V příloze máte mapku , jak se vymotat v Nových Hamrech (u hotelu Seifrt z hlavní doprava pod železniční most, asi po 500-600 metrech prudká vracečka vpravo do kopce a asi po dalších 600-800 metrech sjet vpravo na příjezdovou komunikaci k Pepínovi .

Mapa

Nejpozději do 30.12.2018 potřebuji potvrdit Vaši účast (telefonicky nebo na mail 1.pafka@seznam.cz), abych mohl u Pepína napevno objednat místa. Předem všem děkuji.

Mějte krásné Vánoce, vše nejlepší do roku 2019 a těšíme se na Vás

S pozdravem CK SSVJ 007

© 2010 Volfweb