Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

Následný popis průběhu akce aneb "Jak to viděl Milanko?"

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 005/2003

Horní Údolí 005 - 2003

Fotogalerie

Hola, hola, štáb Vás volá. Jak zcela nepochybně většina z Vás netuší, povoláváme Vás po několikaleté odmlce na kulturně-sportovní silvestrovské soustředění do dosud málo známého prostředí Jeseníků.

TERMÍN KONÁNÍ

příjezd účastníků - možnost již od 26.12.2003 (pátek)

odjezd účastníků - odjezd účastníků - nejpozději 4.1.2004 (neděle)

MÍSTO KONÁNÍ

Horní Údolí (mezi Jeseníkem a Zlatými horami)

Bližší informace : www.horniudoli.cz

HESLO

ZVOLÁNÍ : "Kurnik šopa tož to ne, bylo teho dosť,"

OHLAS :"v Jeseníkách možem žádať Juzka o pomoc"

Základním zaměřením bude seznámení se s prostředím (snad zimním) další části Jeseníků, takže běžky, sjezdovky, snoubórdy, pekáče a další zimní prostředky sebou (kromě toho si nezapomeňte náhradní játra, umělé ledviny a další komponenty našich chatrných schránek).

UBYTOVÁNÍ:

O ubytování máme jen kusé informace, ale mělo by se snad jednat o budovu bývalé školy s kapacitou cca 40-45 postelí. Pokud nás bude více, je samozřejmě možné spát po více na postelích nebo si vzít karimatky. SPACÁKY sebou, povlečení jsem neobjednával. Objekt je centrálně vytápěn, je zde teplá i studená voda. V objektu je společenská místnost, kuchyňka a 2+2 toalety. Zřejmě to není přepych, ale mít boudu sami pro sebe v Jeseníkách za 100,- Kč na osobu a noc, to snad není tak špatné. Nedaleko od boudy by měl být i lyžařský vlek (v současné době se snaží instalovat umělé zasněžování, tak to snad zvládnou). Pokoje jsou vícelůžkové (4,6,8) a s palandami.

STRAVOVÁNÍ:

K dispozici bude to, co si kdo přiveze, vařiče raději sebou. Mohlo by to být podobné jako silvestrovské srazy na Orlíku nebo v Hřešihlavech, takže se připravte na silvestrovské menu. Nedaleko od boudy je hotel (stejného vlastníka), kde bude možné objednat polopenze nebo večeře, záleží na každém.

ČASOVÝ ROZVRH:

Najíždět budeme moci prakticky kdykoliv, protože pokud boudu objednáme, budeme tak sami (bouda slouží k využití pro známé majitele a není běžně provozována). Takže každý zvažte, od kdy budete mít zájem přijet a kdy budete chtít odjíždět. Předběžně uvažujeme o tom, že bychom tam setrvali cca od 29.12.2003 do 3.1.2004, lze to ale i prodloužit či zkrátit, záleží na každém z Vás.

PŘESUNOVÉ TRASY :

Přesunové trasy budou zřejmě podobné jako při srazu v Ramzové (povolávák 02/2003), podívejte se do autoatlasů nebo na internetové stránky našeho hostitele - viz. předešlá strana. Osada Horní Údolí je uprostřed trojúhelníku Jeseník - Zlaté Hory - Heřmanovice (je to nedaleko od polských hranic).

OBECNÉ PROBLÉMY :

V tuto chvíli je to zatím všechno, bližší informace budou později podle toho, kolik nás bude. Jelikož musím nejpozději do poloviny listopadu potvrdit objednávku, prosím o projevení Vašeho zájmu nejpozději do 15.11.2003 s tím, že potřebuji předběžný počet osob a termín příjezdu a odjezdu !!!

Zatím se mějte fajn a snažte se tuto výzvu neignorovat.

za štáb SSVJ 007 s pozdravem PaFkA

© 2010 Volfweb