Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

Následný popis průběhu akce aneb "Jak to viděl Milanko?"

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 001/2003

Jizerky 2003

Fotogalerie

V souladu s plánem sportovně-společenské výchovy členů SSVJ 007 pro rok 2003 (kurňa, jak to letí) Vás tímto povoláváme na zimní výcvikové soustředění do krásného prostředí Jizerských hor, kam se po třech letech opětovně rádi navracíme.

TERMÍN KONÁNÍ

příjezd účastníků - 23.01.2003 po 15.00 hodině

odjezd účastníků - 26.01.2003 dle individuální situace

MÍSTO KONÁNÍ

„Chata pod Bukovcem“, osada Jizerka, Jizerské hory

Bližší informace : www.volny.cz/podbukovcem/   nebo Povolávací rozkaz č. 001/2000

HESLO

ZVOLÁNÍ : „Kdo bude mít pohotovost?”

OHLAS : „Ševci!!! Juzek trhá podrážky!!!“

Základním zaměřením bude samozřejmě rozvíjení lyžařsko-sacích podmíněných reflexů, orientační běh restauračními zařízeními na trase Pod Bukovcem – Pyramida – Pešákovna - Smědava sem a tam (možná i několikrát), opětovně kurz polárního přežívání (zejména pro Ty, kteří se závazně přihlásí pozdě) a zcela nepochybně i další utužování vzájemných vazeb i obdobných poměrů či nepoměrů.

UBYTOVÁNÍ:

Jak již vyplývá ze shora uvedeného, budeme opětovně hosty rodiny Vernerových, kdy penzión má oficiální ubytovací kapacitu 47 míst, problémy se stravováním nejsou žádné. S Honzou jsem to už projednával, v případě většího množství zájemců, než je ubytovací kapacita, je možno postavit stany na zahradě (můžeme s Pepínem vřele doporučit, minule se nám spalo skvěle)!!! Další variantou jsou pak karimatky a spacáky na podlaze v jednotlivých pokojích (tzv. pozice kazišuka) a nebo více osob pod jednou dekou. Ale co si plácám játra, však to znáte. S ohledem na skutečnost, že již nyní mám potvrzeno cca 35 osob, doporučuji pokud možno tentokrát nebrat známé a kamarády, kteří nepatří do jednotky a chtěli by nás poznat – na to mají dost možností, až pojedeme pod stany!!! Není to diskriminace, je to realita, na horské penzióny nás začíná být vel’a a chaloupky typu Labská bouda, Luční bouda a podobné nejsou díky Sametu již prakticky v provozu!!!

STRAVOVÁNÍ:

Stravování bude zajištěno buď formou polopenze (244,- Kč) nebo plné penze (299,- Kč), záleží na Vašem zájmu. V provozu samozřejmě bude místní restaurace se širokým sortimentem, však to znáte (doufám, že neprodal kulábr).

ČASOVÝ ROZVRH:

Všechno se bude řešit operativně na místě podle počasí, když plukovníci zvládli NATO, zvládnou zcela nepochybně i nás (doufám, že nás Miras nevymění za posezení v exkluzivním „Night clubu Dagmar“, kde před koncem funkčního období budou možná slevy – samozřejmě na hradě a ne v Jizerkách).

Speciálně pro Juzka : „ Juzečku, je začátek prosince, o víkendu máš stejně ho.no na práci, vlez do sklepa a pořádně si prohlídni seshora, zezdola, z boku, prostě ze všech stran :

  • levou lyži (včetně vázání)
  • pravou lyži (včetně vázání)
  • levou botu (bez vázání, to by mělo být na lyži a pokud ne, tak je to závada)
  • pravou botu (bez vázání, to by mělo být na lyži a pokud ne, tak je to závada)
  • levou hůlku (ani zde by vázání nemělo být)
  • pravou hůlku (ty můžeš klidně i prohodit, na to nezáleží – většinou)
  • levé i pravé nohavice i nohavičky kalhot a kalhotek (vlastně slipů nebo trenek)
  • levé i pravé rukávy trik, košil, svetrů a bund
  • ponožky, rukavice, čepice atd. atd. atd.

Co nebude v pořádku, nech okamžitě opravit, víš jak to vždycky dopadne!!!

Juzku, jedná se prosím Tě pouze o věci, které si hodláš vzít sebou do Jizerek, co necháš doma, to nekontroluj, tolik času zase nemáš!!

PŘESUNOVÉ TRASY :

Sluneční soustava, třetí planeta od Slunce je Země, tady musíte najít Evropu (mezi Ásií a Amerikou), uprostřed Evropy, mezi Slovenskem a Německem je ČESKO (přes rty to jde těžko) v něm je Praha (poznáte ji podle poutače ve tvaru rudého srdce, které je stejně jako pyramidy a čínská zeď vidět i z vesmíru), no a tady to ještě není. Z Prahy musíte na sever, nejlépe po mladoboleslavské dálnici na Turnov – Malou Skálu – Železný brod – Tanvald – Desnou – Tesařov – Horní Kořenov – Polubný a Jizerku (víte co, kupte si mapy a najděte si to tam, jste přece tůristi).

OBECNÉ PROBLÉMY :

Srabíci, kteří nás dlouhodobě úspěšně ignorujete, dělejte si co chcete, kdo by se pořád doprošoval. Jste plnoletí a když tak víte, kde nás hledat.

Prosím o bezodkladné potvrzení přijetí povoláváku v čitelném stavu a nezapoměňte, že do 10.12.2002 máte závazně potvrdit účast.

S pozdravem štáb SSVJ 007

© 2010 Volfweb