Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

Následný popis průběhu akce aneb "Jak to viděl Milanko?"

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 001/2006

Jizerské hory 2006

Fotogalerie

Tak jako každoročně Vás srdečně zveme na zimní lyžařské soustředění, tentokrát opětovně do nám dobře známého prostředí Jizerských hor, kam jsme srdečně a upřímně zváni Honzou Vernerem (na základě sněhové prognózy Ládi Dvořáčka jsme se Zdenkou dohodli, že na Vysočinu pojedeme raději na kola a v Mošnově jsme teď opruzovali několikrát po sobě).

TERMÍN KONÁNÍ:

příjezd účastníků - 19.01.2006 v podvečer

odjezd účastníků - 22.01.2006

MÍSTO KONÁNÍ :

"Chata pod Bukovcem", osada Jizerka, Jizerské hory

Bližší informace : http://www.volny.cz/podbukovcem

HESLO:

ZVOLÁNÍ :"Ten čas letí jako prase,"

OHLAS :"už je leden, jsme tu zase!!!"

Co se týká zaměření, těžko lze vymyslet něco nového (snad jen, že bychom tentokrát místo Ferneta lemtali starou dobrou vodku a místo grogu svařáka), takže to bude utužování podmíněných i nepodmíněných reflexů jednotlivců, skupin i celé jednotky, a to jak na poli sportovním, tak i kulturním a společenském.

UBYTOVÁNÍ:

Přestože boudu důvěrně známe, dle aktuálních telefonických informací budeme příjemně překvapeni. Bouda totiž prochází v současné době zásadní rekonstrukcí v oblasti sociálních zařízení, takže bychom měli být jedněmi z prvních, kdo na vlastní kůži vyzkouší nové koupelny a toalety. Co se týká ubytování, k mnoha změnám zřejmě nedošlo a zákaz používání otevřeného ohně na pokojích i nadále pod trestem smrti (Honzy Vernera, kterého raní mrtvice, pokud něco podobného ještě někdy uvidí) trvá. Nezapomeňte na nezbytnou domácí obuv a náležité sportovní vybavení.

STRAVOVÁNÍ:

Stravování bude zajištěno formou polopenze za 324,- Kč na osobu a den, k dispozici nám samozřejmě budou i mnohé místní restaurace se širokým sortimentem. Jelikož už nás Honza dobře zná (ví, že chodíme spát se slepicemi - tedy když ony zpravidla vstávají), bude týden před naším příjezdem chodit spát po večerníčku, aby s námi udržel krok.

ČASOVÝ ROZVRH:

Kulturní i sportovní program bude řešen operativně dle počasí a stavu jednotky, v současné době je na Jizerce již cca 50 cm sněhu a sezóna začala.

PŘESUNOVÉ TRASY :

Kupodivu je to stále stejné (myšlena trasa, nikoli stav vozovek), takže většina z nás musí jet po mladoboleslavské dálnici na Turnov - Malou Skálu - Železný brod - Tanvald - Desnou - Tesařov - Horní Kořenov - Polubný a Jizerku.

OBECNÉ PROBLÉMY :

Jelikož se bouda musí kupodivu zamluvit, prosím o potvrzení účasti nejpozději do 16.12.2005.

Do roku 2006 vše nejlepší a hodně pěkných společných akcí, ať je to zase pořádný fičák.

S pozdravem

štáb SSVJ 007

© 2010 Volfweb