Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 002/2007

Jizerské hory

Fotogalerie

Vážení přátelé, a je to opět tady. Podzim plynule přešel v jaro a proto je čas protáhnout staré kosti, provětrat plíce i propláchnout ledviny, takže si Vás dovoluji pozvat na druhý letošní sraz. Světe div se, pojedeme opět do překrásného prostředí Jizerských hor (nikdo nenabídl a nezorganizoval v daném termínu jinou lokalitu), avšak poprvé necháme doma ta protivná, podkluzující prkénka, a zabalíme kola a pohorky. Pokud vyjde počasí garantuji, že to bude skvělé (všechny trasy z běžek jsou současně cyklostezkami, kromě toho je tam i mnoho tras dalších, které jsou pro běžkaře časově nedostupné).

TERMÍN KONÁNÍ :

příjezd účastníků - 31.05.2007 odpoledne

odjezd účastníků - 03.06.2007 během dne

Termín se oproti původnímu předpokladu o týden posunul, protože jinak by byla ohrožena účast gardových sportovců (Miras, Juzek, Pepa S. apod.). Jelikož je to ale 2 měsíce předem, nebude to zajisté pro nikoho problém, další posun už možný není.

MÍSTO KONÁNÍ : chata Pod Bukovcem, osada Jizerka, Jizerské hory

Některé, nám dobře známé, pyromany bych chtěl ubezpečit, že lidumil Verner již skončil v propadlišti dějin (kromě vymahačů pohledávek s přízvukem ho tam prý již nikdo neshání), už zde dokonce nejsou ani lonští hoteliéři, kteří ještě v říjnu vzpomínali na lednovou divadelní roli Čurili Plenkoviče v podání Dvořáka Jr. (Pepíčka), takže můžete začít s čistým štítem a místo vařičů můžete na pokoji třeba střílet rachejtle (určitě bude sranda).

HESLO :

ZVOLÁNÍ : "Borku, nelez pořád do montérek"

OHLAS : "a skoč si radši do Jizerek!!!"

OHLAS2 : "A nebo zůstaň doma a pošli alespoň Janinku"

Sraz bude koncipován zejména jako cyklistický (je zde skutečně mnoho nádherných tras, které nejsou pěšky reálně dostupné z časového hlediska), není však problém naplánovat styčné body (Smědava, Pešákovna, Sklárna a mnohé jiné), kde se můžeme a budeme setkávat, mísit apod. Jak turisti, tak cykloturisti se nemusejí obávat, že by přišli zkrátka (tras i hospod je "vela"). Takže pokud sleze sníh (který dosud prakticky nenapadl, ale kdo ví), máme se na co těšit. Boudu není třeba představovat, nový personál poznáme na místě. Telefonicky mi bylo garantováno, že tradice je nutné dodržovat, a že tedy nehrozí, že by nás, jakožto konzumující hosty (neplatí pro přespávače) z hospody vyháněli. Tak to vyzkoušíme, kolik hoteliér vydrží.

UBYTOVÁNÍ a STRAVOVÁNÍ :

Pokud nás bude dost, mohla by být celá chata k dispozici pouze nám, je to jen na nás zda dopustíme, aby tam byli nějaké náplavy. Stravování bude formou polopenze s tím, že obědvat budeme někde na trase. Je patrné, že inflace opět trochu pokročila, ale není to tak hrozné

Pronájem chaty v zimním období v roce 2009 činil 800,- Kč na 1 den + spotřebované energie, nebylo mi nahlášeno, že by to letos bylo jinak. Možná bude zajištěno i pivo (to je někdy adrenalin pro toho, kdo jej koupil - bude čárek za vypitá piva minimálně tolik, kolik deklaruje dodavatel sudu a nebo nás zase pivovar okradl), zda bude při příjezdu něco teplého do žaludku mi není známo. Ale pokud nebude nic teplého vařeného, něco teplého destilovaného se určitě najde. :

ČASOVÝ ROZVRH :

Vše bude operativně řešeno v závislosti na počasí a "sněhových" podmínkách, garantovat lze pouze uvítací večírek ve čtvrtek, který však bude zřejmě trvat až do časných nedělních hodin. Co se bude dít mezi, je pouze na nás.

PŘESUNOVÉ TRASY :

Mapku už skutečně neposílám, zabírá v mailu moc paměti, takže osvěžte své vlastní HDD.

INTERNETOVÉ STRÁNKY :

http://www.euroregin.cz/prezentace/liberecky/jablonec/pod_bukovcem/nabidka.phtml

Závazné, ale skutečně závazné, objednávky potřebuji nejpozději do 30.4.2007. Nový personál nás nezná, takže budu muset zaplatit 50% nevratnou zálohu, žádné dodatečné objednávky zajišťovat nebudu. Tak na to prosím nezapomeňte.

V rámci objednávky zvažte, zda budete mít zájem o nadstandardní poživatiny - byla nám nabídnuta možnost rožnění prasete či kuřat, pečení kolen, tataráky apod., tak dejte vědět, co by Vás případně zaujalo.

S pozdravem, CK SSVJ 007

P.S.: Zdeni a Peťo, pokud jsem se zapomněl přihlásit, tak s Míšou určitě jedem. Ale nikomu to neříkejte, měli by kecy, že buzeruju a jsem stejný jako oni 9

© 2010 Volfweb