Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

Následný popis průběhu akce aneb "Jak to viděl Milanko?"

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 001/2013

Jizerky 2013

Fotogalerie

Tak je to tu zase a jako každoročně si Vás dovoluji srdečně pozvat na zimní lyžařské soustředění, tentokrát po dlouhodobé absenci do velmi dobře známého prostředí Jizerských hor. Nápad navštívit opětovně Jizerské hory vznikl na pohodovém podzimním srazu u Žabáka, slovo dalo slovo a výsledek je zde. Po telefonické komunikaci s provozovatelkou (majitelkou) chaty Pod Bukovcem (mimochodem po telefonu pravý opak Honzy Vernera - milá a ochotná paní s kořeny na Slovensku), jakož i po návštěvě jejich webových stránek to vypadá, že chata Pod Bukovcem by opětovně mohla splňovat naše požadavky (došlo k rekonstrukci ubytovacích prostor, údajně se podstatným způsobem zlepšila čistota všech prostor). Pokud mi to vyjde, chtěl bych se ještě co nejdříve na místě zastavit osobně.

TERMÍN KONÁNÍ :

příjezd účastníků - 24.01.2013 odpoledne

odjezd účastníků - 27.01.2013 během dne

MÍSTO KONÁNÍ : "Chata pod Bukovcem", osada Jizerka

HESLO :

ZVOLÁNÍ : "Pod Bukovcem bude sranda,…"

OHLAS : "…když přijede naše banda "

Co se týká zaměření srazu, těžko lze vymyslet něco zásadně nového, takže to opět bude o utužování podmíněných i nepodmíněných reflexů jednotlivců, skupin i celé jednotky, a to jak na poli sportovním, tak i kulturním a společenském. Lokalita nabízí široké sportovní vyžití jak v oblasti běžkařského, tak i sjezdového či jiného vyžití.

UBYTOVÁNÍ :

Přestože již chatu důvěrně známe, dle aktuálních informací bychom měli být příjemně překvapeni. Bouda údajně prošla zásadní rekonstrukcí v oblasti ubytovacích prostor (nová okna, zmenšení kapacit pokojů, odstranění starých zašlých koberců apod.), takže pobyt by měl být na vyšší úrovni, než za dob lidumila Vernera. Nezapomeňte na nezbytnou domácí obuv a náležité sportovní vybavení.

STRAVOVÁNÍ :

Stravování lze zajistit formou se snídaní, polopenzí či plnou penzí (ceník viz. webové stránky). S ohledem na zajištění závazných přihlášek budu platit zálohu na ubytování, v této souvislosti mi do konce listopadu 2012 poukažte na účet zálohu ve výši 500,- Kč za každého dospělého účastníka. Zálohu poukazujte na účet č. 9068740081/0100, jako VS uveďte své příjmení. Podle počtu obdržených záloh zajistím následně ubytování, takže nezapomeňte na to. K dispozici nám samozřejmě budou i mnohé místní restaurace se širokým sortimentem jídel i nápojů.

ČASOVÝ ROZVRH :

Kulturní i sportovní program bude jako vždy řešen operativně dle počasí a stavu jednotky, pevně doufám v dostatečné množství sněhu.

PŘESUNOVÉ TRASY :

Příjezdová trasa se nezměnila, takže většina z nás pojede po mladoboleslavské dálnici na Turnov - Malou Skálu - Železný brod - Tanvald - Desnou - Tesařov - Horní Kořenov - Polubný a Jizerku.

GPS souřadnice jsou : 50°48'43.097"N 15°21'11.027"E

www.chatapodbukovcem.cz

Příjemné prožití podzimních i zimních dnů, šťastné Vánoce a vše nejlepší do roku 2013

S pozdravem štáb SSVJ 007

© 2010 Volfweb