Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

Následný popis průběhu akce aneb "Jak to viděl Milanko?"

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 001/2017

Jizerky 2017

Fotogalerie

A je to tu zase, jako každoročně si Vás dovoluji srdečně pozvat na zimní lyžařské soustředění, tentokrát po několikaleté absenci do velmi dobře známého prostředí Jizerských hor. Nápad na opětovnou návštěvu Jizerských hor vznikl, s ohledem na ukončení provozu chaty Tonička v Perninku, po předběžné dohodě na perfektním srazu v Šišoretném (Alicka, mockrát díky). Slovo dalo slovo a výsledek poptávky je zde (paní Nagyová je stále provozovatelkou chaty a už se na nás všechny moc těší - prý se jí po nás moc stýskalo a měla strach, že se nám u ní naposledy moc nelíbilo, když jsme se tak dlouho neozvali). Pokud mi to vyjde, chtěli bychom se u ní ještě zastavit osobně.

TERMÍN KONÁNÍ :

příjezd účastníků - 02.02.2017

odjezd účastníků - 05.02.2017

MÍSTO KONÁNÍ : "Chata pod Bukovcem", osada Jizerka

HESLO :

ZVOLÁNÍ : Nahoru i dolů kopcem, …

OHLAS : ... sejdeme se Pod Bukovcem

Z hlediska zaměření srazu lze těžko něco nového vymyslet, bude to opět záležet jen na nás, jaké si to uděláme. A že by se nám to nepovedlo, o to strach nemám :. Jelikož se bude jednat o vyžití na poli sportovním, kulturním i společenském - plavky, kola, běžky, sjezdovky, kytary, banja, mandolíny, ukulele, housle a další nástroje, společenské oblečení a poživatiny v pevném i kapalném stavu sebou. Jak všichni dobře víte, tato lokalita nabízí široké společenské a sportovní vyžití jak v oblasti běžkařského, tak i sjezdového či jiného vyžití.

UBYTOVÁNÍ :

Chatu důvěrně známe a dle aktuálních informací od provozovatelky mělo dojít k dalšímu vylepšení jejich interiérů (zejména kompletní vymalování všech prostor). Nezapomeňte na nezbytnou domácí obuv, případně na varnou konvici (radši ji ale používejte taky při zavřených dveřích, aby nebyla vidět), pokud si budete chtít zajistit snídaně z vlastních zdrojů (plynové vařiče prosím neberte, i když už tam není lidumil Verner)

STRAVOVÁNÍ :

Stravování lze zajistit formou vlastního stravování, nebo se snídaní, polopenzí či plnou penzí (ceník na webových stránkách však už nebude bohužel aktuální, protože díky rozhodnutí Andreje (Babiše) o povinnosti zavést EET (elektronická evidence tržeb) budou ceny od 1.1.2017 zvýšeny o cca 60,- Kč. Takže ubytování bez stravy bude vycházet na cca 360,- Kč za osobu a noc (pokusím se ještě něco usmlouvat, líná huba = holé neštěstí). K dispozici nám samozřejmě budou i mnohé místní restaurace se širokým sortimentem jídel i nápojů.

Do konce listopadu 2016 potřebuji potvrdit, zda a v jakém počtu se srazu zúčastníte a zároveň potřebuji potvrdit, zda budete mít zájem o stravu a v jakém rozsahu (bez jídla, se snídaní či polopenze). Jelikož budu muset zaplatit zálohu, za každého přihlášeného dospělého účastníka mi poukažte na účet č. 9068740081/0100 částku ve výši 500,- Kč, jako VS uveďte své příjmení. Podle počtu obdržených přihlášek a uhrazených záloh zajistím následně ubytování, takže nezapomeňte na to!!!!!!!!!!!!!!!!!

ČASOVÝ ROZVRH :

Kulturní i sportovní program bude jako vždy řešen operativně dle počasí a stavu jednotky, pevně doufám v dostatečné množství sněhu.

PŘESUNOVÉ TRASY :

Příjezdová trasa se nezměnila, takže většina z nás pojede po mladoboleslavské dálnici na Turnov - Malou Skálu - Železný brod - Tanvald - Desnou - Tesařov - Horní Kořenov - Polubný a Jizerku.

GPS souřadnice jsou : 50°48'43.097"N 15°21'11.027"E

www.chatapodbukovcem.cz

Milanko, Tobě za Šišoretné samozřejmě také velké díky, i když ta poničená auta …

Příjemné prožití podzimních i zimních dnů, šťastné Vánoce a vše nejlepší do roku 2013

S pozdravem štáb SSVJ 007

© 2010 Volfweb