Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

Následný popis průběhu akce aneb "Jak to viděl Milanko?"

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 004/2015

Česká Kanada 2015

Milé kozlénky, kozlíci a konzlénčata (po Perninku i štěňata) - s dostatečným předstihem si Vás dovoluji, na základě doporučení nejen břišní tanečnice Páji Ullajdy, pozvat na podzimní sraz, tentokrát do nového a většině z nás neznámého prostředí České Kanady v jižních Čechách.

TERMÍN KONÁNÍ :

příjezd účastníků - 25. 09. 2015 odpoledne

odjezd účastníků - 28. 09. 2015 během dne

MÍSTO KONÁNÍ : Apartmány Sluníčko, Švermova 535, Nová Bystřice

HESLO :

ZVOLÁNÍ : "Do Kanady na Česko-rakouských hranicích?"

OHLAS : "Jedině s vedoucím výpravy - Čechem, Pavlem Němcem"

Společensko-kulturně-cyklisticko-turistická akce bude jako vždy zaměřená na všestranný aktivní odpočinek v kruhu blízkých i vzdálených přátel a slovy pronajímatele: "Tato krásná krajina je ráj pro turisty a cykloturisty. Značené stezky přímo navazují na rakouské turistické stezky a cyklotrasy".

UBYTOVÁNÍ a STRAVOVÁNÍ :

Apartmánový dům se nachází v malém městečku Nová Bystřice, ležící v těsné blízkosti rakouských hranic, v krásné krajině zvané Česká Kanada. Apartmány jsou v oplocené zahradě o rozloze 5000m2 s pískovištěm, ohništěm a venkovním posezením. Parkoviště a úschovna kol jsou zdarma v areálu.

Normální obsazení apartmánů bez přistýlek je 32 osob. Maximální počet lůžek s přistýlkami je 40 lůžek (přistýlky jsou dřevěná lůžka o velikosti 90 x 200). Cena za osobu a noc je 300,- Kč.

V objektu sice není žádná velká společenská místnost, ale je možné posedět u ohně pod velkou pergolou, kde lze v případě špatného počasí natáhnout po obvodu plachty (zavzpomínáme na staré časy, kdy jsme byli mladí a jezdili do přírody), anebo se vecpeme někam do hospody : :

WIFI připojení v celém areálu zdarma.

Stravování - pokud se Vám nechce vařit, tak 5 minut chůze od apartmánů je první restaurace, kde se lze dobře a údajně za velmi příznivé ceny najíst. Směrem na náměstí jsou pak další restaurace a pizzerie, kde budete mile překvapeni úrovní pohostinství. V Bystřici je také několik prodejen potravin, drogerie, uzenářství, lékárny a ještě mnoho obchůdků pro potěšení těla i ducha.

Majitelka penziónu mimo jiné nabízí zajištění grilování čerstvých pstruhů, krkoviček apod. - bude záležet na nás, zda tuto službu využijeme : :

PŘESUNOVÉ TRASY :

GPS Apartmánu Sluníčko - 49° 1' 22.326"N, 15° 6' 10.964"E

Praha a okolí - po D3 na Soběslav, před Veselí nad Lužnicí sjet na silnici č. 23 a po průjezdu obchvatu u Jindřichova Hradce sjet na silnici 128 směr Nová Bystřice

DYMOKURY - směr Praha a dále viz. výše …

Karlovy Vary a okolí - buď na Prahu a dále viz. výše a nebo na Plzeň, Tábor a Soběslav a dále viz. výše …

Morava (jižní i severní) - Brrrno a pak kousek po D1, sjet na 23 na Rosice, Třebíč, Telč, ve Strmilově sjet na 164 na Kunžak a v Kunžaku sjet na 151 do Nové Bystřice

Druhou variantou je jet po D1 až do Humpolce a potom po 551 do Jindřichova Hradce a pak na 128 do Nové Bystřice)

Slovensko - česká varianta přes Brrrno a nebo po vlastní ose ?steraichem až k Nové Bystřici - hraniční přechod Nová Bystřice - Grametten

Webové stránky apartmánů Sluníčko:www.apartmanyslunicko.cz

Potvrzení účasti prosím zasílejte pokud možno co nejdříve na můj mail, budu přeposílat na vědomí organizátorce Páje : (pokud bychom kapacitu nenaplnili, musíme to dát včas majitelce na vědomí): 1.pafka@seznam.cz nebo nemec@kupeg.cz

Jménem štábu SSVJ 007 - Pája a Jája Pája

© 2010 Volfweb