Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 002/2011

Ktová 2011

Fotogalerie

Vážené kozlénky, kozlíci i konzlénčata - už je to tu zase. Jaro se blíží mílovými kroky (na někoho leze samozřejmě rychleji a na někoho pomaleji) a tak je nejvyšší čas pozvat Vás do nádherného prostředí Českého ráje, kam Vás tentokráte srdečně zve rodina Součkova z Perníkova. Nejen z pohledu z okna, ale bohužel i velmi praktických zkušeností z manuální práce na čerstvém vzduchu při stavební přípravě budoucího bazénu vím, že zima již má prakticky odtroubeno a proto uložte veškeré zimní sportovní i nesportovní vybavení do sklepů a skříní a začněte chystal kola a pořádné pohorky : S ohledem na zvolenou lokalitu bude sraz zaměřen zejména na cykloturistiku, mnoho zajímavých míst a tras zde však naleznou i pěšáci. Zmiňovat se i o kulturně společenském zaměření srazu je zřejmě nošením dříví do lesa :

TERMÍN KONÁNÍ :

příjezd účastníků - 02.06.2011 odpoledne

odjezd účastníků - 05.06.2011 během dne

MÍSTO KONÁNÍ : statek v Českém ráji, Ktová , okres Semily (nedaleko Rovenska pod Troskami)

HESLO :

ZVOLÁNÍ : "Nepodceňte trénink …"

OHLAS : " … ať z Vás nejsou trosky!!! "

Jak již bylo avizováno výše, daná lokalita nabízí nepřeberné množství blízkých i méně blízkých míst k zajímavým návštěvám - Trosky, Hruboskalsko, Jinonické rybníky, Kost, Prachovské skály a mnoho dalších (http://www.ceskehory.cz/pruvodce/ktova.html), kola, ale i turistickou obuv a možná i plavky, zde zcela určitě využijeme na 150%. Kraj je to pohostinný, takže by na trasách měl být i dostatek občerstvovacích stanic všeho druhu a všech cenových skupin :

UBYTOVÁNÍ a STRAVOVÁNÍ :

Statek, v němž budeme ubytováni opět jen my, nabízí velmi služné ubytování a mnoho prostor pro naše různorodé aktivity za velmi slušnou cenu - Michale díky za tip, vypadá to skvěle. Vše najdete na http://www.ceskehory.cz/ubytovani/statek-v-ceskem-raji-ktova.html. Dle informace od organizátorů by cena měla činit 200,- Kč za osobu a noc. Kdo nebude mít noc sebou, platí 200,- Kč za osobu a den : (to je samozřejmě pokus o joke).

Kapacita statku je 26 ubytovacích míst, kdo se dříve nahlásí, spí na posteli. Kdo se nahlásí pozdě, spí třeba pod postelí, ale pouze s předchozím písemným souhlasem toho na posteli. Jak uvidíte na www stránkách, statek je pro naše potřeby velmi dobře zařízen - (stylová selská jizba s barem, krbem a kulečníkem , možnost zajištění točeného piva, venkovní posezení a 3 terasy s grilováním, ve stodole stolní tenis , bar - posezení pro 40 osob).

Možná bude zajištěno výčepní zařízení s pivem (Staropramen nebo Plzeň), to se ještě uvidí a bude upřesněno. Místo uvítacího guláše bude tentokrát zajištěno pouze srdečné objetí a políbení (na noc se člověk stejně nemá přežírat). Kdo by trval na jídle, bude možné zajistit za patřičný poplatek uvítání starých chlebem a ještě starší kamennou solí :

Co se stravování týče, každý zodpovídá sám za sebe - co si kdo přiveze či vysomruje, bude mít k dispozici. Jedná se hlavně o snídaně, protože obědy a včasné večeře budou realizovány s největší pravděpodobností různě po trasách.

ČASOVÝ ROZVRH :

Organizace pobytu se bude odvíjet v závislosti na povětrnostních podmínkách, v dané lokalitě lze velmi široce improvizovat, takže nudit ani nutit se samozřejmě nebudeme. Ještě jednou připomínám - dejte si kola do patřičného pořádku, s tím úzce souvisí i fyzický a psychický stav účastníků : Michal určitě nějaké trasy předpřipraví a my mu je potom velmi rádi zkritizujeme 9

PŘESUNOVÉ TRASY :

Bližší pozice statku v obci bude ještě upřesněna, obec Ktová leží na trase Jičín - Turnov (E442). GPS pozice obce pro navigace je N 50?31´9.384", E 15?14´55.174. Takže nejvíce preferovaná bude zřejmě trasa Praha - Mladá Boleslav - Jičín - Turnov (případně Hradec Králové - Jičín - Turnov).

Upřesnění polohy statku (místo směru z Mladé Boleslavi tam má být zřejmě z Turnova, protože i do Jičína se dá jet z Mladé Boleslavi). Kromě toho zasílám odkaz na další stránky, kde je umístěna přesná fotopoloha statku :-)

Účast potvrzujte čím dříve, tím lépe, na můj mail : 1.pafka@seznam.cz

S pozdravem, CK SSVJ 007

© 2010 Volfweb