Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

Následný popis průběhu akce aneb "Jak to viděl Milanko?"

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 002/2012

Ktová 2012

Fotogalerie

Vážené kozlénky, kozlíci i konzlénčata - už jsem tu zase. Jak je vidět za okny (dobře utěsněnými), jaro se velmi rychle blíží a tak si dovoluji pozvat Vás do dobře známého a nádherného prostředí Českého ráje. Stejně jako vloni Vás i letos srdečně zve Součkovic rodina z Perníkova . Uteče to jako voda a tak kromě zahájení ukládání zimní výbavy začněte pomalu dohledávat i tu turistickou a cyklistickou. Sraz bude opět zaměřen na pěšo a cyklo turistiku. Na kulturně-společenské povyražení nebude pozapomenut.

TERMÍN KONÁNÍ :

příjezd účastníků - 07.06.2012 odpoledne

odjezd účastníků - 10.06.2012 během dne

MÍSTO KONÁNÍ : statek v Českém ráji, Ktová , okres Semily (nedaleko Rovenska pod Troskami)

HESLO :

ZVOLÁNÍ : "Trosky to přežily stovky let …"

OHLAS : " … my ty tři bezesné noci taky vydržíme !!! "

Jak dobře víte, lokalita nabízí nepřeberné množství blízkých ještě bližších míst k poznávání - Trosky, Hruboskalsko, Jinonické rybníky, Kost, Prachovské skály a mnoho dalších (www.ceskehory.cz/pruvodce/ktova.html). Kola, turistickou obuv a možná i plavky (méně otužilí neopren či sucháč) zde zcela určitě využijeme. Občerstvovací stanice všeho druhu a všech cenových skupin znáte již z loňska .

UBYTOVÁNÍ a STRAVOVÁNÍ :

Ve statku budeme zřejmě ubytováni opět jen my, záleží na nás. Pokud se zúčastní 32 osob, je statek jen náš za 8.000,- Kč za noc (250,- Kč za osobu a noc). Pokud nás bude méně, je cena na osobu a noc stejná, ale může tam být i někdo další. Pokud nás bude více než 32, cena za osobu a noc se poměrně snižuje. Vše je tedy pouze v našich rukách. Jak jste si již mohli vyzkoušet, statek nabízí velmi slušné ubytování (teplá voda je standardem) a mnoho prostor pro naše různorodé aktivity. Vše najdete na www.ceskehory.cz/ubytovani/statek-v-ceskem-raji-ktova.html.

Kapacita statku je letos už kolem 40 míst, takže se nebojte hlásit. Ale kdyby náhodou, kdo se nahlásí pozdě, "s.re" v síni 9 (pardon). Statek je pro naše potřeby velmi dobře zařízen - stylová selská jizba s barem, krbem a kulečníkem, možnost zajištění točeného piva, nově možnost zajištění grilování prasete či kýty, venkovní posezení, 3 terasy s grilováním, ve stodole stolní tenis, za stodolou volejbalové hřiště apod.

Bude zajištěno výčepní zařízení s pivem (Staropramen nebo Plzeň). Místo uvítacího guláše čekejte srdečné objetí a políbení od organizátorů. Poživatiny sebou, bude chozrasčot. Jedná se o snídaně, asi bude zase místní čerstvé pečivo až do postele. Mým (a doufám, že i Juzkovým) nezávazným, a tudíž právně nevymahatelným, příslibem je, že pokud se nám i letos zadaří, přivezeme na čtvrteční grilování nějaké rybky z Norska (vracíme se ve středu). Když bude nejhůř, koupíme něco v Makru 9

ČASOVÝ ROZVRH :

Organizace srazu se bude odvíjet v závislosti na povětrnostních podmínkách, nudit ani nutit se se samozřejmě nebudeme.

PŘESUNOVÉ TRASY :

GPS Ktové je N 50?31´9.384", E 15?14´55.174, nejvíce preferovaná bude trasa Praha - Mladá Boleslav - Jičín - Turnov (případně Hradec Králové - Jičín - Turnov).

Upřesnění polohy statku (místo směru z Mladé Boleslavi tam má být zřejmě z Turnova, protože i do Jičína se dá jet z Mladé Boleslavi). Kromě toho zasílám odkaz na další stránky, kde je umístěna přesná fotopoloha statku :-)

Účast potvrzujte co nejdříve na můj mail 1.pafka@seznam.cz, musíme pronajímateli co nejdříve sdělit (do konce března 2012), zda statek obsadíme sami.

S pozdravem, CK SSVJ 007

P.S.: Juzečku (ale i mnozí další, kteří jsou stále srdečně zváni, ale …), nezapomeň, že máš z důvodu více než roční absence žlutou kartu!!! Tak se koukej zamyslet, pochlapit a něco s tím udělej. Nejlepší bude, když pozveš i Zuzanku, kterou všichni rádi uvidíme (někteří možná radši než Tebe (po 10 dnech v Norsku bude ponorka )

© 2010 Volfweb