Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

Následný popis průběhu akce aneb "Jak to viděl Milanko?"

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 002/2013

Ktová 2013

Fotogalerie

Milé kozlénky, kozlíci i konzlénčata - trochu se zpožděním, ale přece. Jak všichni dobře víte, minimálně měsíc už tu máme jaro (masařky padají vedrem), léto se mílovými kroky blíží a tak si dovoluji pozvat Vás do nám všem velmi dobře známého prostředí Českého ráje. Stejně jako vloni a předloni Vás díky rodině Součků i v letošním roce jejich jménem srdečně zvu na úžasný statek do Ktové. Jelikož opakování je matkou moudrosti, opět Vám připomínám, abyste urychleně začali dohledávat turistickou a cyklistickou výbavu a aby jste, za předpokladu, že se nemáte čas věnovat outdoorové cyklistice, sundali z kol alespoň sedla a instalovali si je na křesla a sedačky v obýváku a začali se tak na patřičných místech vytvářet patřičný mozol (mozoly - záleží na velikosti) :. Pokud počasí a fyzický stav dovolí, budeme se mimo kultury a společenských akcí věnovat i vycházkám či vyjížďkám v blízkém či vzdáleném okolí.

TERMÍN KONÁNÍ :

příjezd účastníků - 06.06.2013 odpoledne

odjezd účastníků - 09.06.2013 během dne

MÍSTO KONÁNÍ : dobře známý statek v Ktové , okres Semily (hned pod Troskami a policejním radarem)

HESLO :

ZVOLÁNÍ : "Přijďte klidně bosky …""

OHLAS : " … nebudou z Vás trosky !!! "

Je to sice nošením dříví do lesa, ale okolí Ktové nabízí nepřeberné možnosti pro pěší i cyklistické výlety do různých lokalit - Trosky, Hruboskalsko, Jinonické rybníky, Kost, Prachovské skály a mnoho dalších (http://www.ceskehory.cz/pruvodce/ktova.html), přímo statek pak nabízí mnoho možností pro vyžití všeho druhu (připomínám, že dvoulůžák je ale jen jeden, tak mě neberte úplně za slovo - jinak budete muset za stodolu) :::. Kola, turistickou obuv, náhradní játra a ledviny (plavky???) nepochybně využijeme. Stanice první i poslední pomoci všech cenových skupin již všichni známe z let předešlých :

UBYTOVÁNÍ a STRAVOVÁNÍ :

Ve statku budeme s největší pravděpodobností ubytováni opět jen my, záleží na počtu VČAS přihlášených. Celý statek byl v minulých letech náš za cca 8.000,- Kč za noc, což je cca 250,- Kč za osobu a noc. Prosím Michala nebo Pavlínku, aby případně cenu upřesnili (inflace je sviňa), ale myslím, že moc velký rozdíl v ceně případně nebude. Vše ke statku najdete na www.ceskehory.cz/ubytovani/statek-v-ceskem-raji-ktova.html . Obcí projíždějte pomalu, protože jinak můžete přejet vjezd do statku a kromě toho získat i fotografii Policie ČR s patřičným finančním i bodovým ohodnocením.

Opětovně bude zajištěno výčepní zařízení s pivem (Staropramen nebo Plzeň). Poživatiny všeho druhu sebou, jako vždy se stará (ve většině případů) každý sám o sebe :.

Ryby z Norska nebudou (pokud je tedy nepřiveze Žabák), protože letos jedeme až po srazu, tj. 29.6.2013 : :

ČASOVÝ ROZVRH :

Plán činnosti se bude odvíjet od povětrnostních podmínek, sranda ale opět určitě bude.

PŘESUNOVÉ TRASY :

GPS Ktové je N 50?31´9.384", E 15?14´55.174, nejvíce preferovaná bude trasa Praha - Mladá Boleslav - Jičín - Turnov (případně Hradec Králové - Jičín - Turnov).

Účast potvrzujte co nejdříve na můj mail 1.pafka@seznam.cz

S pozdravem, CK SSVJ 007

P.S.: Juzečku, nezapomeň, že už nemáš z důvodu více než roční absence žlutou kartu, ale už kartu oranžovou!!! Takže koukej naložit Zuzku, psy, kočky, slepice, králíky a kdoví co ještě a koukejte dorazit!!! Minimálně slepice a králíky možná sežerem, u ostatního se ještě uvidí :

© 2010 Volfweb