Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

Následný popis průběhu akce aneb "Jak to viděl Milanko?"

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 002/2014

Ktová 2014

Fotogalerie

Tak, teď už vážně nevím, co nového vymýšlet, protože vzhledem k opakované návštěvě oblíbené Ktové jsem se už zcela vykecal a nic nového mě nenapadá (stáří, nejen moje, je sviňa) …

Přátelé, kamarádi, všichni známí i neznámí - jelikož od loňského podzimu máme v naší české kotlině jaro (které snad nebude trvat až do letošního podzimu), dovoluji si Vás opětovně pozvat (opakování je matka moudrosti) do námi všemi velmi oblíbeného statku v Českém ráji. Stejně jako vloni, předloni a předpředloni musíme poděkovat Míšovi a Pavlínce Součkových, že nám umožňují užít si mezi kamarády psychický relax, i když je někdy těžce vykoupený fyzickou likvidací většiny z nás ::. Začněte tedy opět dávat na hromadu turistickou, cyklistickou a jiné výbavy, obrňte se dobrou náladou a nezapomeňte se rychle hlásit - na nikoho se nečeká ::. Zaměření bude jako vždycky a jako všude, tak se máte na co těšit ::

TERMÍN KONÁNÍ :

příjezd účastníků - 05.06.2014 odpoledne

odjezd účastníků - 08.06.2014 během dne

MÍSTO KONÁNÍ : domovský statek v Ktové, okres Semily

(Trosky zůstaly, policejní fotolab zatím zmizel)

HESLO :

ZVOLÁNÍ : "Pod Troskami, tam jsme rádi …"

OHLAS : " … budou tam všichni kamarádi!!!" (až na Juzečka 9) … nebo, že by … ???

Pokud někdo máte nemravné myšlenky, na jediný dvoulůžák zapomeňte - od té doby, co je Pepíno v důchodu, jsou s Alešem vždy všude první (i na poště), takže máte smůlu :::. Ubytovací, stravovací, sportovní, opalovací, sací i kulturní prostory všichni důvěrně znáte, takže není co dodat.

UBYTOVÁNÍ a STRAVOVÁNÍ :

Předpokládám, že statek bude opět patřit pouze nám (pokud nás nebude tak málo, aby se to finančně nevyplatilo, což se doufám nestane). Přes soustavnou inflaci i loňské posílení koruny vůči EURO, USD, NOK a dalším měnám se cena pronájmu nezměnila, tj. 8.000,- Kč za statek a noc (to je SUPER). Dle počtu osob se tedy budeme zřejmě opět pohybovat někde mezi 250-300,- Kč za osobu a noc.

Bližší informace ke statku najdete na stránkách : www.ceskehory.cz/ubytovani/statek-v-ceskem-raji-ktova.html a také na stránkách : www.ssvj007.cz kde jsou fotky z předešlých let. :::

Jak jsem uvedl výše, před 14 dny jsem Ktovou projížděl a poté, co jsem se při jízdě od Boleslavi za jízdy načesal, namaloval a od Sedmihorek usmíval, fotka nebyla. Tak buď radar Policie ČR sundala na trvalo a nebo … Uvidíme v červnu :

Opětovně bude zajištěno výčepní zařízení s pivem - upozorňuji, že komunismus skončil, takže bych byl rád, aby to nedopadlo jako v roce 2013 9. Poživatiny všeho druhu sebou, jako vždy se stará (ve většině případů) každý sám o sebe. Michal opět objednal grilovačku prasátka či kýty, je se na co těšit (pokud tedy nebudou opět povodně).

Ryby z Norska asi zase nebudou, od té doby, co z rodiny jezdím jen já, sám mám málo a nic by mi nezbylo.

ČASOVÝ ROZVRH :

Nic se nevyplatí plánovat, stejně je pak všechno jinak. Určitě si to ale užijeme .

PŘESUNOVÉ TRASY :

GPS Ktové je N 50?31´9.384", E 15?14´55.174, nejvíce preferovaná bude trasa Praha - Mladá Boleslav - Jičín - Turnov (případně Hradec Králové - Jičín - Turnov).

Účast potvrzujte co nejdříve na můj mail, ať mám přehled . 1.pafka@seznam.cz

S pozdravem, CK SSVJ 007

© 2010 Volfweb