Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

Následný popis průběhu akce aneb "Jak to viděl Milanko?"

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 002/2015

Ktová 2015

Fotogalerie

Takže stejně jako vloni už vážně nevím, co nového ke Ktové vymýšlet, takže jsem v ři.i (ne v říji) a nic nového mě fakt už nenapadá - musím vykrádat sám sebe …

Přátelé, kamarádi, staří i noví, všichni známí i neznámí - jelikož za sebou máme úspěšný a velmi povedený zimní sraz (Barunko a spol. děkujeme), dovoluji si Vás zas a znova pozvat do oblíbeného statku v Českém ráji. Stejně jako vloni, předloni, předpředloni a předpředpředloni děkuji Míšovi a Pavlínce Součkových, že nám zabezpečují tento balzám na duších, někdy těžce vykoupený fyzickou devastací některých z nás ::. Začněte tedy pomalu balit lyže do sklepa a připravovat turistickou a cyklistickou výbavu. Samozřejmostí je přibalení dobré nálady a nezapomeňte, kdo se rychle hlásí - má přednost nejen v ubytování ::. Zaměření bude jako vždycky a jako všude, tak se máte na co těšit (Jiřík "Mošnů" přijede s kytarou - tedy snad)

TERMÍN KONÁNÍ :

příjezd účastníků - 04.06.2015 odpoledne

odjezd účastníků - 07.06.2015 během dne

MÍSTO KONÁNÍ : domovský statek v Ktové, okres Semily

(Trosky zůstaly, policejní fotolab zatím zmizel)

HESLO :

ZVOLÁNÍ : "Zvolna, kalhotky si sundej …"

OHLAS : " " … touha je silnější než jááááá "

Ubytovací, stravovací, sportovní, opalovací, sací i kulturní prostory prakticky všichni důvěrně známe, takže vážně není co dodat (kromě toho, já nic nového nevím)

UBYTOVÁNÍ a STRAVOVÁNÍ :

Vzhledem k dosavadním účastem je zřejmé, že statek bude opět patřit pouze nám. Přes soustavnou inflaci i loňské posílení koruny vůči EURO, USD, NOK, SK a dalším měnám se zřejmě cena pronájmu nijak zásadně nezměnila (toto nemám potvrzené, ale asi to tak nějak bude), tj. cca 8.000,- Kč za statek a noc. Dle počtu účastníků se tedy budeme zřejmě opět pohybovat někde mezi 250-300,- Kč za osobu a noc.

Bližší informace ke statku najdete na stránkách : www.ceskehory.cz/ubytovani/statek-v-ceskem-raji-ktova.html a také na stránkách : www.ssvj007.cz kde jsou fotky z předešlých let. ::: a také na stránkách: www.ssvj007.cz/ , kde jsou i povoláváky, fotky a záznamy z kroniky ze všech předešlých let.

Jak jsem uvedl výše, před 14 dny jsem Ktovou projížděl a poté, co jsem se při jízdě od Boleslavi za jízdy načesal, namaloval a od Sedmihorek usmíval, fotka nebyla. Tak buď radar Policie ČR sundala na trvalo a nebo … Uvidíme v červnu :

Opětovně bude zajištěno výčepní zařízení s pivem, předpokládám že bude i tolik oblíbená grilovaná kýta : : Poživatiny všeho druhu v pevném i kapalném stavu sebou, jako vždy (ve většině případů)se každý stará sám o sebe a ostatní.

ČASOVÝ ROZVRH :

Nic se nevyplatí plánovat, stejně je pak všechno jinak. Určitě si to ale užijeme .

PŘESUNOVÉ TRASY :

GPS Ktové je N 50?31´9.384", E 15?14´55.174, nejvíce preferovaná bude trasa Praha - Mladá Boleslav - Jičín - Turnov (případně Hradec Králové - Jičín - Turnov).

Účast potvrzujte co nejdříve na můj mail (jedná se v té spoustě povoláváků o nejbližší sraz), budu to Pavlínce přeposílat - 1.pafka@seznam.cz , nemec@kupeg.cz

S pozdravem, CK SSVJ 007

© 2010 Volfweb