Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

Následný popis průběhu akce aneb "Jak to viděl Milanko?"

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 002/2016

Ktová 2016

Fotogalerie

Přátelé a kamarádi, jelikož už více než měsíc máme za sebou povedený zimní sraz na Ramzové (děkujeme, Drahuško), je čas hledět dopředu a tak si dovoluji zas a znova a znova a znova Vás pozvat do dnes už naší kmenové základny v Českém ráji. Stejně jako v minulých letech patří náš vřelý dík Pavlínce a Míšovi Součkovým, že na sebe dobrovolně berou nelehké a nedoceněné břímě zorganizovat naši společnou akci v tak pohodovém prostředí. Začněte tedy již připravovat turistickou a cyklistickou výbavu, dobrou nálada a vše, co na naše společné akce patří.

TERMÍN KONÁNÍ :

příjezd účastníků - 02.06.2016 odpoledne

odjezd účastníků - 05.06.2016

MÍSTO KONÁNÍ : domovský statek v Ktové, okres Semily

HESLO :

ZVOLÁNÍ : "Pěšky nebo kolmo …""

OHLAS : "… můžeš Trosky vidět dvojmo "

Ubytovací, stravovací, sportovní, opalovací, sací i kulturní prostory prakticky všichni důvěrně známe, takže vážně není co dodat (kromě toho, já nic nového nevím)

UBYTOVÁNÍ a STRAVOVÁNÍ :

S ohledem na uplynulé srazy není zřejmě nic, co byste o ubytovacích a stravovacích možnostech nevěděli. Na statku budeme opět pouze my, takže jaké si to uděláme, takové to budeme mít. Cena pronájmu statku zůstává nezměněna, tj. 8.000,- Kč za statek a noc, cena za noc pro jednotlivce se tedy bude, stejně jako v minulých letech, odvíjet od počtu účastníků.

Bližší informace ke statku najdete na stránkách : www.ceskehory.cz/ubytovani/statek-v-ceskem-raji-ktova.html a také na stránkách : www.ssvj007.cz kde jsou fotky z předešlých let. ::: a také na stránkách: www.ssvj007.cz/ , kde jsou i povoláváky, fotky a záznamy z kroniky ze všech předešlých let.

Zda bude zajištěno výčepní zařízení s pivem a nealkem si nejsem zatím zcela jistý (Součkovi jsou sice "věční optimisté" a tuto možnost nabízejí, ale já vzhledem ke zkušenostem z předešlých ročníků, kdy jsme opakovaně za některé jedince museli doplácet, hodně váááhááám, zda to ještě jednou zkusit, či nikoliv). 9 9 Zřejmě bude oblíbená grilovaná kýta, ještě uvidíme dle okolností : : Poživatiny všeho druhu v pevném i kapalném stavu sebou, jako vždy se každý stará sám o sebe a také o ostatní.

ČASOVÝ ROZVRH :

Nic se neplánuje, protože plán není dogma a nakonec je stejně pak všechno jinak

PŘESUNOVÉ TRASY :

GPS Ktové je N 50?31´9.384", E 15?14´55.174, nejvíce preferovaná bude trasa Praha - Mladá Boleslav - Jičín - Turnov (případně Hradec Králové - Jičín - Turnov).

Účast potvrzujte co nejdříve na můj mail (jedná se v té spoustě povoláváků o nejbližší sraz), budu to Pavlínce přeposílat - 1.pafka@seznam.cz , nemec@kupeg.cz

S pozdravem i jménem Součkovců CK SSVJ 007

© 2010 Volfweb