Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

Následný popis průběhu akce aneb "Jak to viděl Milanko?"

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 002/2017

Ktová 2017

Fotogalerie

Kamarádi, jelikož je to už skoro 2 měsíce od letošního zimního srazu Pod Bukovcem v Jizerkách, je nejvyšší čas si připomenout, že se blíží jaro a opět Vás všechny pozvat do naší kmenové základny v Českém ráji. Stejně jako v uplynulých letech moc a moc děkujeme Pavlínce a Míšovi Součkovým, že nám organizují naši společnou akci v oblíbeném prostředí pod Troskami. Takže hurá do přípravy turistické a cyklistické výbavy, dobrá nálada je podmínkou, která na naše společné akce bezesporu patří :::.

TERMÍN KONÁNÍ :

příjezd účastníků - 08.06.2017 odpoledne

odjezd účastníků - 11.06.2017

MÍSTO KONÁNÍ : domovský statek v Ktové, okres Semily

HESLO :

ZVOLÁNÍ : Ktová, Ktová, Ktová …

OHLAS : … už nás zase volá

Ubytovací, stravovací, sportovní, opalovací, sací i kulturní prostory prakticky všichni důvěrně známe, takže vážně není co dodat (kromě toho, já nic nového nevím)

UBYTOVÁNÍ a STRAVOVÁNÍ :

Vzhledem k dlouholetým zkušenostem už vážně nevím, co nového bych Vám mohl napsat. Takže, na statku budeme opět sami a záleží jen na nás, jaké si to uděláme. Cena pronájmu zůstává s největší pravděpodobností nezměněna, tj. 8.000,- Kč za statek a noc, cena za noc pro jednotlivce se tedy odvíjí od počtu účastníků akce.

Bližší informace ke statku najdete na stránkách : www.ceskehory.cz/ubytovani/statek-v-ceskem-raji-ktova.html a také na stránkách : www.ssvj007.cz kde jsou fotky z předešlých let. ::: a také na stránkách: www.ssvj007.cz/ , kde jsou i povoláváky, fotky a záznamy z kroniky ze všech předešlých let.

Pokud se do toho bude Michalovi chtít jít, bude zřejmě opět zajištěno výčepní zařízení i s pivem a nealkem, doufám že už konečně dospějeme k tomu, že ve finále bude evidováno více čárek, než vypitých piv (ale to jsem asi moc velký optimista). Zřejmě bude i námi všemi oblíbená grilovaná kýta. Poživatiny všeho druhu v pevném i kapalném stavu sebou, jako vždy se každý stará sám o sebe a také o ostatní.

ČASOVÝ ROZVRH :

Nic se opět dopředu neplánuje, protože plány jsou od toho, aby se nedodržovaly a měnily. Bude jako vždy záležet hlavně na počasí a odhodlání jednotlivců.

PŘESUNOVÉ TRASY :

GPS Ktové je N 50?31´9.384", E 15?14´55.174, nejvíce preferovaná bude trasa Praha - Mladá Boleslav - Jičín - Turnov (případně Hradec Králové - Jičín - Turnov).

Účast potvrzujte co nejdříve na můj mail , budu to Pavlínce přeposílat - 1.pafka@seznam.cz , nemec@kupeg.cz

S pozdravem CK SSVJ 007

© 2010 Volfweb