Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

Následný popis průběhu akce aneb "Jak to viděl Milanko?"

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 002/2018

Ktová 2018

Fotogalerie

Vážené kozlénky, vážení kozlíci, jelikož se už červen blíží mílovými kroky, je nejvyšší čas si připomenout, že jaro je tady a tímto si Vás všechny tedy dovoluji pozvat do Českého ráje. Takže opět vřelé díky Pavlínce a Míšovi Součkovým za zajištění našeho srazu v oblíbeném prostředí pod Troskami. Takže začněte urychleně chystat turistickou a cyklistickou výbavu, nalaďte kytary, hlasivky i chuťové pohárky, přibalte dobrou náladu a hurááá na sraz

TERMÍN KONÁNÍ :

příjezd účastníků - 07.06.2018 odpoledne

odjezd účastníků - 10.06.2018

MÍSTO KONÁNÍ : domovský statek v Ktové, okres Semily

HESLO :

ZVOLÁNÍ : Nebuď Troska …"

OHLAS : … a koukej přijet

Ubytovací, stravovací, sportovní, opalovací, sací i kulturní prostory prakticky všichni důvěrně známe, takže vážně není co dodat (kromě toho, já nic nového nevím)

UBYTOVÁNÍ a STRAVOVÁNÍ :

Stejně, jako několik posledních let, už vážně nevím, co nového bych Vám ke Ktové mohl napsat. Na statku budeme opět sami a určitě se je na co těšit. Cena pronájmu se bude s největší pravděpodobností opět pohybovat kolem 8.000,- Kč za statek a noc, cena pro jednotlivce se odvíjí od počtu účastníků akce.Bližší informace ke statku najdete na stránkách: http://www.ceskehory.cz/ubytovani/statek-v-ceskem-raji-ktova.html . Výčepní zařízení je trvalou součástí statku, nějaké to pivo a nealko bude určitě zajištěno, zajištěna bude i oblíbená grilovaná kýta. Poživatiny všeho druhu v pevném i kapalném stavu sebou, jako vždy se každý stará sám o sebe a také o ostatní.

ČASOVÝ ROZVRH :

Nic, kromě jedné či dvou významných oslav, se dopředu neplánuje, protože plány jsou od toho, aby se nedodržovaly a měnily. Bude jako vždy záležet hlavně na počasí a odhodlání jednotlivců .

PŘESUNOVÉ TRASY :

GPS Ktové je N 50?31´9.384", E 15?14´55.174, nejvíce preferovaná bude trasa Praha - Mladá Boleslav - Jičín - Turnov (případně Hradec Králové - Jičín - Turnov).

Účast potvrzujte co nejdříve na můj mail , budu to Pavlínce přeposílat - 1.pafka@seznam.cz .

Mějte se sluníčkově

© 2010 Volfweb