Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

Následný popis průběhu akce aneb "Jak to viděl Milanko?"

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 002/2019

Ktová 2019

Fotogalerie

Vážené kozlénky, vážení kozlíci, jelikož již za sebou máme úspěšně letošní zimní sraz (Pepíno díky), není na co čekat a je potřeba začít se těšit na sraz jarní. Při pohledu z oken zjistíte, že se červen neúprosně blíží, a tak Vás opět zveme do naší základny v Ktové v Českém ráji. Takže všichni cyklisté (kromě Miloše, který je již připraven od srazu na Hamrech) začněte chystat své bicykly, turisté pohorky a motoristé samozřejmě elektrobicykly. Dobrá nálada je jako vždy samozřejmostí.

TERMÍN KONÁNÍ :

příjezd účastníků - 06.06.2019 odpoledne

odjezd účastníků - 09.06.2019

MÍSTO KONÁNÍ : domovský statek v Ktové, okres Semily

HESLO :

ZVOLÁNÍ : Pod Troskami už to známe …

OHLAS : …vždycky se tam skvěle máme.

UBYTOVÁNÍ a STRAVOVÁNÍ :

Marně přemýšlím, co nového bych Vám ke Ktové mohl ještě napsat. Jako vždy budeme mít statek sami pro sebe, cena pronájmu se bude opět pohybovat někde kolem 8.000,- Kč za statek a noc. Cena pro jednotlivce se tak opět bude odvíjet od počtu účastníků akce. Bližší informace ke statku najdete na stránkách: http://www.ceskehory.cz/ubytovani/statek-v-ceskem-raji-ktova.html

Výčepní zařízení s nějakým tím pifkem a malinovkou bude opět zajištěno, určitě dojde i na oblíbenou grilovanou kýtu ????. Vlastní poživatiny všeho druhu v pevném i kapalném stavu sebou, jako vždy se každý stará sám o sebe a také o ostatní.

ČASOVÝ ROZVRH :

Vše bude řešeno na místě operativně dle počasí a nálady účastníků. Na rozdíl od minulých srazů je ale přece jen plánováno jedno překvapení, ale o tom až 7.6.2019, protože by to jinak překvapení nebylo.

PŘESUNOVÉ TRASY :

GPS Ktové je N 50?31´9.384", E 15?14´55.174, nejvíce preferovaná bude trasa Praha - Mladá Boleslav - Jičín - Turnov (případně Hradec Králové - Jičín - Turnov).

Účast potvrzujte, pokud možno, obratem na můj mail: 1.pafka@seznam.cz. Podle data přihlášení budou, pod dozorem notáře, přidělovány postele, na koho postel případně nezbyde, bude muset do přírody pod stan … Tak neváhejte s přihláškami, protože Němcovi a Kováčovi už přihlášeni jsou a postele tedy rapidně ubývají …

Mějte se krásně a v červnu "dovi"

© 2010 Volfweb