Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

Následný popis průběhu akce aneb "Jak to viděl Milanko?"

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 002/2020

(jubilejní 10. sraz v Ktové)

Fotogalerie

Vážené kozlénky, vážení kozlíci, jelikož jsme snad již tak nějak překonali pandemii coronaviru a jsou rozmělňována restriktivní opatření nouzového stavu, nezbývá, než se těšit na jarní sraz (ten absťák už je neudržitelný). A jelikož se začátek června neúprosně blíží, dovoluji si Vás o to radostněji pozvat do naší základny v Ktové v Českém ráji. Takže všichni cyklisté, turisté, televizní diváci, balónoví letci, řezníci, udiči a další profese, začněte se chystat a ať se na Ktové setkáme v hojném počtu . O tom, že bude panovat dobrá nálada nepochybuji a o to více držme pěsti našim slovenským kamarádům, aby jim to taky vyšlo (případně Pavlík Čermáků, jakožto starý pašerák (nikoli věkem, ale zkušenostmi) rád poradí, kudy přes "zelenou" …

TERMÍN KONÁNÍ :

příjezd účastníků - 04.06.2020 odpoledne

odjezd účastníků - 07.06.2020

MÍSTO KONÁNÍ : domovská základna SSVJ - Ktová, okres Semily

HESLO :

ZVOLÁNÍ : S rouškami či bez roušky …

OHLAS : … těšíme se pod Trosky.

UBYTOVÁNÍ a STRAVOVÁNÍ :

Ach jo, co nového do této rubriky vymyslet - to už se fakt nedá … ????. Takže jako vždy budeme mít statek jen sami pro sebe, cena pronájmu se bude opět pohybovat někde kolem 8.000,- Kč za statek a noc, takže cena pro jednotlivce se opět bude odvíjet od počtu účastníků akce (a individuálně dle konzumace).

Bližší informace ke statku najdete na stránkách: http://www.ceskehory.cz/ubytovani/statek-v-ceskem-raji-ktova.html

Výčepní zařízení bude opět zajištěno, předpokládám, že dojde i na oblíbenou grilovanou kýtu ????. Vlastní poživatiny všeho druhu v pevném i kapalném stavu sebou, jako vždy se každý stará sám o sebe a také o ostatní.

ČASOVÝ ROZVRH :

Jako vždy vše bude řešeno na místě operativně dle počasí a nálady účastníků.

PŘESUNOVÉ TRASY :

GPS Ktové je N 50?31´9.384", E 15?14´55.174, nejvíce preferovaná bude trasa Praha - Mladá Boleslav - Jičín - Turnov (případně Hradec Králové - Jičín - Turnov).

Co se týká přihlášek, předpokládám účast všech, kteří pozitivně reagovali na mail ohledně případného posunutí termínu akce … ??

Pokud Vás to ale příliš nevyčerpá, zašlete mi pro jistotu potvrzení účasti na mail (nebo SMS, nebo zavolejte, nebo se můžete i zastavit osobně): 1.pafka@seznam.cz.

Mějte se krásně a za necelý měsíc na viděnou i slyšenou

© 2010 Volfweb