Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

Následný popis průběhu akce aneb "Jak to viděl Milanko?"

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 002/2021

Ktová 2021

Fotogalerie

Ahoj, kamarádi, jelikož se nám blíží termín každoročního letního srazu, dovoluji si Vás tedy všechny pozvat do dobře známého Jirkova penzionu v Ktové pod Troskami. Takže se sice můžete začít těšit, ale hlavně se také modlit, aby to nedopadlo jako se srazem zimním ?? ?? A jak jsme se předběžně dohodli, měl by sraz být již od středy místo od čtvrtku.

TERMÍN KONÁNÍ :

příjezd účastníků - 02.06.2021 odpoledne

odjezd účastníků - 06.06.2021

MÍSTO KONÁNÍ : penzion Na statku, Ktová pod Troskami, okr. Semily

HESLO :

ZVOLÁNÍ : Covid, ten nás neporazí

OHLAS : … naše parta nám moc schází

Pobyt v Ktové bude, stejně jako vždy v minulosti, zaměřen na utužování přátelských vztahů při všech možných i nemožných sportovních a kulturních aktivitách. Takže každý večer povinně 5x Otče náš … a 5x Zdrávas …

UBYTOVÁNÍ a STRAVOVÁNÍ :

Tady už by byly jakékoli informace pouze nošením dříví do lesa, takže jen pro upřesnění - stravování vlastní, alko i nealko poživatiny vlastní (kromě piva a malinovky)

Bližší informace ke statku najdete na stránkách: http://www.ceskehory.cz/ubytovani/statek-v-ceskem-raji-ktova.html

Jak jsem již uvedl výše, tentokrát by to mělo být již od středy do neděle (když pán Bůh dopustí, i Covid nás snad opustí), vše se bude odvíjet od počasí a nálady účastníků zájezdu ?? ?? Pokud se snídaně podaří ukončit dříve než po obědě, možná i na turistiku dojde

ČASOVÝ ROZVRH :

Jako vždy vše bude řešeno na místě operativně dle počasí a nálady účastníků.

PŘESUNOVÉ TRASY :

GPS Ktové je N 50?31´9.384", E 15?14´55.174, nejvíce preferovaná bude trasa Praha - Mladá Boleslav - Jičín - Turnov (případně Hradec Králové - Jičín - Turnov).

Co se týká přihlášek, předpokládám účast všech, kteří pozitivně reagovali na mail ohledně případného posunutí termínu akce … ??

Pokud Vás to ale příliš nevyčerpá, zašlete mi pro jistotu potvrzení účasti na mail (nebo SMS, nebo zavolejte, nebo se můžete i zastavit osobně): 1.pafka@seznam.cz.

Pokud možno co nejdříve potvrzujte Vaši účast (telefonicky nebo na mail 1.pafka@seznam.cz), počet postelí je limitován, ale je zde velká stodola (postele budou rozdělovány dle data přihlášení)

A teď ještě jedna důležitá informace!!!!!!

S ohledem na vládní opatření tedy zatím není vůbec jisté, jestli budeme mít kliku jako v loňském roce a sraz se bude moci konat. Podle aktuálních opatření ve vztahu k rozvolňování to zatím vychází špatně - v našem termínu by mohl být penzion zaplněn z 25% kapacity (což je 10 osob) s tím, že by měl platit zákaz společných akcí … ?? Vzhledem k miloučkému sousedovi Jirky, který mu dělá jen to nejlepší, by si Jirka nemohl dovolit tato opatření porušit a ubytovat nás všechny, pokud by to bylo zakázané.

Jedinou výhodou je, že se vládní opatření mění každým dnem, a tak musíme doufat, že dojde k většímu rozvolnění, než je nyní plánováno. Proto ty požadované modlitby ?? ?? ??

Pokud by se tedy nakonec sraz v uvedeném termínu konat nemohl, přichází do úvahy jediný náhradní termín, kdy má Jirka na statku volno, a to od 27.6. odpoledne do čtvrtku 1.7.2021 … Toto nám dnes vyjednala u Jirky Janinka Křížků, mockrát díky ?? ??

Je to tedy celý sraz v pracovních dnech, ALE … Důchodcům a rentiérům by to vadit nemělo (a že jich máme) a pracující by měli mít z loňska hafo nevybrané dovolené, takže by to také mohli akceptovat … Co Vy na to?? ?? ??

Pošlete mi prosím co nejdříve informaci o tom, kdo byste se v náhradním termínu srazu zúčastnil, ať můžeme dát Jirkovi vědět, jestli nám to má blokovat nebo ne … Je to nutné!!!

Takže hlavně buďte zdrávi a držme si palce, abychom se už zase mohli potkat, trošku (víc) popít a společně si zabékat

© 2010 Volfweb