Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

Následný popis průběhu akce aneb "Jak to viděl Milanko?"

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 003/2017

Lednice 2017

Fotogalerie

Kamarádi, protože za sebou již máme další velmi úspěšný jarní sraz ve Ktové (opět nezbývá, než moc a moc poděkovat Pavlínce a Míšovi Součkovým za vzornou organizaci a zajištění super počasí), je nejvyšší čas si připomenout, že léto uběhne jak velká voda a budeme tu mít další, tentokrát podzimní sraz v malebném prostředí Lednicko-Valtického areálu (neplést si s Valdicemi, tam byl na srazu Kájínek). Tentokrát budeme moci srdečně poděkovat Zdeničce a Peťovi Drábíkovým, kteří se ujali nevděčné role organizátorů a tuto akci pro nás připravují. Takže začněte šetřit játra a ledviny, protože nám na jižní Moravience zcela reálně hrozí rozsáhlé burčákové opojení.

TERMÍN KONÁNÍ :

příjezd účastníků - 27.09.2017 odpoledne

odjezd účastníků - 01.10.2017

MÍSTO KONÁNÍ : Ubytovna ONYX, Nejdecká 600, Lednice, South Moravia

HESLO :

ZVOLÁNÍ : Na Moravě, tam se cení …

OHLAS : … burčákové opojení

UBYTOVÁNÍ a STRAVOVÁNÍ :

Ubytováni budeme v turistické ubytovně ONYX, která se nachází v klidné části na okraji obce Lednice, tato má vlastní uzavřené parkoviště s přístřeškem pro motocykly, do centra je to cca 1 km. V ubytovně je 8 pokojů (3x4, 2x5 a 3x6), na chodbě jsou společné toalety a koupelny (rozděleny na pánské - dámské), v každé koupelně jsou 2 sprchové kouty a toaleta. Na ubytovně je jedna vytápěná společenská místnost s TV a WIFI připojením zdarma. V případě zájmu je k dispozici vybavená kuchyňka pro vlastní stravování. V ubytovně je také uzamykatelná místnost pro kola.

Cena pronájmu celé ubytovny (40 míst) je stejná jako na Ktové, tj. 8.000,- Kč za noc, cena za noc pro jednotlivce se tedy bude odvíjet od počtu účastníků, starších 15 let (děti do 15 let společně zasponzorujeme, aby nám rostla nová generace a měl se o nás na naše stará kolena kdo postarat).

Bližší informace ke statku najdete na stránkách: www.ubytovna-lednice.cz a také na stránkách www.ssvj007.cz.

V případě zájmu bude s největší pravděpodobností možno zajistit posezení ve vinném sklepě se someliérem řízenou degustací vín v areálu penzionu Onyx, který je cca 350m od ubytovny (kapacita vinných sklepů je až 130 osob, takže i když se uvidíme 2-3x, v pohodě se vejdeme) ?? ??

S největší pravděpodobností bude zajištěno výčepní zařízení s pivem (záleží na odvaze Zdeničky a Petra, zda do tohoto rizika půjdou - Michal S. by mohl vyprávět), o stravování a zábavu se stará každý účastník individuálně.

ČASOVÝ ROZVRH :

Nic, kromě dobré nálady a pohodičky, není plánováno, vše se bude odvíjet od počasí a zájmů účastníků (pěší turistika, cykloturistika, burčáková turistika, zevlování dle libosti)

PŘESUNOVÉ TRASY :

GPS souřadnice ubytovny jsou 48°48'3.097"N, 16°47'14.295"E. Při cestě z Čech je možné využít 2 základní trasy :

  • na okraji Brna sjet z dálnice D1 na Mikulov (určitě stojí za minimálně ? denní návštěvu a určitě bude navštíven i v rámci akce) a za Mikulovem odbočit do kopců na Lednici
  • pokračovat za Brnem po D2 na Bratislavu a sjet na sjezdu na Protivín a odtud pokračovat na Lednici. Druhá varianta platí i pro slovenské účastníky, kteří pojednou od Bratislavy (Ti mohou sjet už i na Břeclav a vzít to např. přes Valtice, ale tam se určitě dostanou i v rámci sportovního programu v rámci akce).

Naprostá většina účastníků je již u Zdeničky přihlášena (Ti, kteří dosud nevědí, se asi budou moc divit, kdo z kmenových členů SSVJ se po dloooouhéééé době akce s největší pravděpodobností zúčastní) a má tedy i řádně zaplacenu zálohu ve výši 500,- Kč/osoba starší 15 let.

Ti z Vás, kteří se zúčastní a ještě jste přihlášeni nebyli a zálohu Zdeničce nezaplatili (netýká se soudruhů ze Slovenska a jiných zahraničních destinací, kteří budou platit, s ohledem na bankovní poplatky, Zdeničce CASH) poukažte zálohu ve výši 500,- Kč na účet Zdeničky, č.ú. 5045418024/2700, do poznámky o platbě uveďte své jméno a příjmení.

Krásné léto všem a těšíme se na Vás

S pozdravem CK SSVJ 007

© 2010 Volfweb