Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 002/2010

Machov - 2010

Fotogalerie

Milé kozlénky, kozlíci, kůzlata a další přátelé cyklopěší turistiky a kulturního vyžití všeho druhu. Dovoluji si Vás opětovně, tentokrát snad již naposledy, pozvat na jarní soustředění SSVJ 007 v roce 2010, a to do kraje pro nás již více či méně známého (u tehdejších účastníků záleželo na rozsahu střevních či žaludečních problémů) a stále trochu zapomenutého. Soustředění se tedy opět uskuteční, na základě chvályhodné iniciativy Součkových, na kladském pomezí, v okolí obce Machov v Broumovském výběžku. Věříme, že i tentokrát se Vám tento kraj zalíbí a budete na něj vzpomínat v dobrém (díky dlouhé a chladné zimě snad všechny tehdejší bacily vymrzly).

TERMÍN KONÁNÍ :

Příjezd účastníků - 27.5.2010 odpoledne

Odjezd účastníků - 30.5.2010 během dne

MÍSTO KONÁNÍ : obec Machov, okres Náchod

HESLO :

Zvolání : "Kdo se nebojí střevních problémů, ..."

Ohlas : "... jede opět do Machova"

Zaměření srazu bude standardní, tak neponechejte nic náhodě - nikdo předem nemůže vědět, co ho bude čekat. No řekli, Milane … Hlavně nezapomeňte uvést do provozuschopného stavu kola a pohorky :

UBYTOVÁNÍ :

v restauraci Kukulda (180,- Kč/noc s lůžkovinami, nebo 140,- Kč/noc ve vlastním spacáku), nebo možná i na sousedícím veřejném tábořišti ve vlastních stanech.

STRAVOVÁNÍ :

Stravování lze objednat v místě ubytování. Snídaně formou švédského stolu za 60,- Kč, teplý oběd či večeře za 90,- Kč. Restaurace bude funkční (zřejmě pouze pro nás), takže pivo točené bude k dispozici (desítku nebo dvanáctku?).

ČASOVÝ ROZVRH :

Organizace pobytu bude ponechána na účastnících, vše bude řešeno zejména v závislosti na počasí, zdravotním stavu a na našich momentálních či mentálních schopnostech.

PŘESUNOVÉ TRASY :

Z Čech a Moravy směr Hradec Králové, Náchod, Hronov. Za Hronovem asi 8 km odbočka směr Bezděkov, Machov a pod náměstíčkem odbočka vpravo k tábořišti. Pro bloudící, kteří by jeli dál, cesta končí asi po 3 km na polské SH.

Ze Slovenska Buď horní cestou Olomouc, Hradec Králové, nebo spodní cestou od Bratislavy po dálnici do Brna a dále na Hradec Králové a dále jako Češi, však to znáte. Předpokládáme od odbočky na Bezděkov značení našemi "kozénkami".

Loc: 50°29'48.005"N, 16°16'26.178"E

Účast potvrzujte na můj mail, a to nejpozději do 31.3.2010, ať nejsou problémy.

Těšíme se na vás "U nás" - Součkovci

... a samozřejmě také štáb SSVJ007

© 2010 Volfweb