Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

Následný popis průběhu akce aneb "Jak to viděl Milanko?"

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 003/2019

penzion Manský dvůr, 354 93 Dolní Žandov2019

Manský Dvůr

Milé kozlénky a drazí kozlové, protože konec prázdnin se rychle blíží a s tím i náš podzimní sraz, je nejvyšší čas Vás někam pozvat (nikoli poslat). Díky iniciativě Janinky Čiháků a Péti Poláků si Vás tedy dovoluji pozvat do Karlovarského kraje, konkrétně do okolí Velké Šitboře (Čihákov) u Chebu. Takže všichni začněte pomalu balit a chystat játra, kola, elektrokola, pohorky, rybářskou výbavu (??? - Draku, jdeme do toho??) a jiné nezbytné doplňky, abychom si to opět řádně užili ?? ??. Dobrá nálada je jako vždy samozřejmostí.

TERMÍN KONÁNÍ :

příjezd účastníků - 19.09.2019 odpoledne

odjezd účastníků - 22.09.2019 během dne

MÍSTO KONÁNÍ : penzion Manský dvůr, 354 93 Dolní Žandov

HESLO : Janinka na nás volá - hola, hola ...

OHLAS : ... nelenošte a hurá do Manského dvora

UBYTOVÁNÍ a STRAVOVÁNÍ :

Penzion Manský Dvůr poskytuje ubytování s rodinnou atmosférou v kraji lázní, vhodné pro turisty, cyklisty, rybáře, milovníky zachovalé přírody, historických památek a pro podobné pacienty, jako je naše parta ??. Bližší informace ke statku najdete na stránkách:

https://mansky-dvur.penzion.cz

www.manskydvur.cz

V penzionu Manský dvůr je k dispozici 6 standardně vybavených dvoulůžkových až třílůžkových pokojů, mezonetový apartmán, bezbariérový apartmán a chatku pro 4 až 8 osob, takže se bez problémů vejdeme. Součástí objektu je útulná hospůdka, kde nám v případě zájmu připraví údajně vynikající pokrmy.

Cena za ubytování na osobu a noc je 350,- Kč, snídaně formou bufetu (káva, čaj, mléko, pečivo - sladké, slané, salámy, sýry, vejce, džem, med, jogurty apod.) je pro dospělého za 100,-Kč a pro dítě za 50,- Kč.

Janinka už na pátek domluvila snídani pro všechny účastníky zájezdu, sobotu a neděli dohodneme na místě po příjezdu (cena je slušná, a tak bychom do toho asi měli jít, abychom Janince neudělali ostudu, že jsme kolenovrti ?? ??. A hlavně, je to bez práce a starostí ?? ??

Kromě toho je možné si objednat i večeře (den dopředu z nabídky 2-3 jídel - od toho se bude odvíjet cena pokrmu), na čtvrteční večer Janinka už objednala cca 20 porcí guláše ?? ??

ČASOVÝ ROZVRH :

Vše bude řešeno na místě operativně dle počasí, fyzické a psychické připravenosti a nálady účastníků.

PŘESUNOVÉ TRASY :

Manský dvůr leží při silnici 1.třídy č.21 mezi Mariánskými Lázněmi a Chebem u Dolního Žandova. Když pojedete od Mariánek na Cheb, je to po pravé straně a světe div se, směrem od Chebu na Mariánky po straně levé ?? ??

GPS penzionu je:

50° 2' 5.6" N (50.035)

12° 32' 23.8" E (12.540)

Jelikož termín přihlášek již byl uzavřen, tentokrát už po Vás nic nechci, jen abyste přijeli s dobrou náladou a abychom si to všichni, jak se patří, užili ?? ?? ??

Pokud by se ale přece jen našel někdo, kdo se přihlásit zapomněl (nebo se na to prachsprostě …), dejte mi obratem vědět a pokusíme se s Janikou a Péťou ještě nějakou postel zajistit …

Mějte se krásně a za měsíc na viděnou i na slyšenou

S pozdravem CK SSVJ 007

© 2010 Volfweb