Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

Následný popis průběhu akce aneb "Jak to viděl Milanko?"

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 002/2006

Nové Město 2006

Fotogalerie

Vážení cyklochodci, cykloběžkyně, cyklolezčata zveme Vás na jarní akci do překrásného prostředí Žďárských vrchů, kam Vás srdečně zvou cykloblíženci Zdenka s Petrem.

TERMÍN KONÁNÍ:

příjezd účastníků - 25.05.2006 odpoledne

odjezd účastníků - 28.05.2006 během dne

MÍSTO KONÁNÍ :

penzión U PRAMENE, Tři Studně, Nové Město na Moravě

HESLO

ZVOLÁNÍ : "Hola, hola, Vysočina volá"

OHLAS :"Vemte sebou vlka , Pytiol a kola!!!"

Pobyt bude (pokud sleze sníh, se kterým jsme v této lokalitě moc nepočítali) zaměřen na nastartování pohybových aktivit po dlouhém zimním spánku, Prostředí je velmi příjemné a nachází se v srdci Vysočiny, odkud je možno podnikat krásné výlety jak na kolech, tak i pěšky s nejrůznější obtížností. Okolo jsou všude nádherné hospůdky, které uspokojí i ty nenáročnější konzumenty. Objekt chaty je osobně odzkoušen organizátory a dle jejich vyjádření "nemá chybu".

UBYTOVÁNÍ a STRAVOVÁNÍ:

Areál bude pouze k naší dispozici a skládá se z 6 chat, z nichž 3 jsou pro 6 osob a zbývající 3 pro 4 osoby. Chaty jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), ledničkou, dvouvařičem, nádobím na vaření i jídelním nádobím, včetně příborů. Součástí tohoto rekreačního zařízení je krásná restaurace pro cca 40 osob s terasou a příjemným personálem.

Adresa : Tři Studně 46, 592 04 Fryšava p. Žákovou horou

Pronájem chaty na 1 den stojí 700,- Kč, je zde možnost objednání polopenze za 110,- Kč. Pokud by nás bylo hodně, v chatách je možnost přistýlky na karimatkách a ve spacáku, nebo postavení vlastního stanu.

ČASOVÝ ROZVRH:

Veškerou organizaci pobytu ponecháme (a rádi) na shora uvedených organizátorech, o to více je případně pomluvíme (a rádi), pokud něco nezafunguje. Vše bude samozřejmě řešeno zejména v závislosti na počasí. Možností pro realizaci na kolech i pěšky tady bude mnoho, bude záležet na každém z nás. Večer se klasicky bude chodit spát se slepicemi (pokud přežijí ptačí chřipku), zapomeňte na nějaké ponocování (už nejste nejmladší a pak jste líní).

PŘESUNOVÉ TRASY :

Mapku máte dole, ten otlemek uprostřed není ani Zdenka ani Peťa, je to zhruba místo našeho pobytu. Katastr obce Tři Studně je vzdálen 7 km od Nového Města na Moravě ve směru Ski hotel, Vlachovice, a nebo 12 km od Žďáru nad Sázavou, ve směru Vysoké, Počítky, Sklenné.

Pokud chcete zjistit něco více jako (celý areál, vnitřek restaurace, pohled na chaty apod.) navštivte adresu www.pramen.aveko.com. Pěkné snímky ze Tří studní najdete i na adresách www.jerabiny.cz, nebo www.nmnm.cz/ z portálu webových kamer. Vřele doporučujeme.

S pozdravem

štáb SSVJ 007

© 2010 Volfweb