Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 001/2007

Nové Město 2007

Fotogalerie

Vážení přátelé, na základě chvályhodné iniciativy našich milých brňáků si Vás dovoluji pozvat na první, samozřejmě lyžařský, sraz roku 2007, a to opětovně do překrásného a tentokrát doufejme i zasněženého prostředí Žďárských vrchů.

TERMÍN KONÁNÍ:

příjezd účastníků - 08.02.2007 odpoledne

odjezd účastníků - 11.02.2007 během dne

MÍSTO KONÁNÍ :

penzión U PRAMENE, Tři Studně, Nové Město na Moravě

HESLO:

ZVOLÁNÍ :"Sníh, lyže a vtipná kaše, to je skoro vždycky naše"

OHLAS :"Z Vysočiny Kadovánek, to je zase dobrý dárek!!!"

Zdejší pobyt bude (pokud nesleze sníh, se kterým závazně počítáme) zaměřen na nastartování pohybových aktivit po dlouhém zimním spánku a obžérství, takže lyže, boby, ale i psí či jiná spřežení sebou (kola jsou náhradním řešením, ale doporučuji zimní pláště a jegory). Jak si již většina z Vás z vlastní zkušenosti z jarního srazu pamatuje, prostředí je zde příjemné, penzión se nachází v samém srdci Vysočiny, odkud lze podnikat jak pěší, tak zejména i běžkařské výlety. V okolí se nacházejí příjemné hospůdky, které uspokojí i ty nenáročnější konzumenty.

UBYTOVÁNÍ a STRAVOVÁNÍ :

Celý areál bude k dispozici pouze nám, takže s ohledem na kapacitu do 40 míst není ani případná smrt omluvou - počítá se s Vámi všemi, tak nebuďte "paskřivci" a koukejte přijet. Ubytování je zajištěno v 6 vyzkoušených chatách (3 pro 6 osob a 3 pro 4 osoby), kromě toho bude k dispozici ještě jeden pokoj pro 4 osoby nad restaurací. Chaty jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), ledničkou, vařičem a nádobím včetně příborů. Zásadní informací je, že v každé chatě jsou i 2 ks funkčních plynových kamen. Součástí areálu je restaurace pro cca 40 osob.

Pronájem chaty v zimním období činí 800,- Kč na 1 den, je možné objednat polopenzi za 110,- Kč, případně prý i "jiné věci", jejichž rozsah mi není znám.

ČASOVÝ ROZVRH:

Organizace pobytu bude i tentokrát ponechána na organizátorech (všichni přece vědí, že každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán), vše bude operativně řešeno v závislosti na počasí a sněhových podmínkách (Petr se ke svému jmenovci modlí už nyní, tak mu s tím kurňa pomožte a dokažte, že máte vysoký "Í KJÚ"). Možností pro seberealizaci bude veĺa, záleží jen na nás. Spát se bude chodit klasicky se slepicemi (my půjdeme spát a ony budou vstávat), takže nejvyšší čas zahájit trénink.

PŘESUNOVÉ TRASY :

Mapku tentokrát neposílám, je toho plný internet, tak ukažte, co ve Vás je. Obec Tři Studně je vzdálena 7 km od Nového Města na Moravě na trase Ski hotel, Vlachovice, a nebo 12 km od Žďáru nad Sázavou, na trase Vysoké, Počítky, Sklenné.

Účast potvrzujte přímo na mail organizátorů :

pdrabik@seznam.cz

zdenca.c@seznam.cz

Jinak Vám všem přeji šťastné a veselé prožití vánočních svátků, pohodového Silvestra, pevné zdraví a hodně pohody v roce 2007 a nejpozději v únoru "Do vi".

S pozdravem, již dlouho nefunkční, štáb SSVJ 007

© 2010 Volfweb