Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

Následný popis průběhu akce aneb "Jak to viděl Milanko?"

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 001/2009

Nové Město na Moravě - Tři Studně 2009

Fotogalerie

Vážení přátelé, na základě iniciativy Zdenči, Drahy a Peti si Vás dovoluji pozvat na první, možná i lyžařský sraz roku 2009, a to opětovně do známého a tentokrát doufejme i zasněženého prostředí Žďárských vrchů (díky nezájmu jsem zrušil Nové Hamry).

TERMÍN KONÁNÍ :

příjezd účastníků - 19.02.2009 odpoledne

odjezd účastníků - 22.02.2009 během dne

MÍSTO KONÁNÍ : kemp U PRAMENE, Tři Studně, Nové Město na Moravě

HESLO :

ZVOLÁNÍ : "Někdo možná i na sněhu …"

OHLAS : "… ale určitě nikdo na suchu!!!"

Pobyt bude zaměřen na pohybové aktivity po dlouhém jarním, letním, podzimním i zimním spánku a obžérství, takže vše, na čem se můžete pohybovat, si vezměte sebou. Jak si možná všichni pamatuje, prostředí je zde příjemné. Okolní hospody, hospůdky a obdobná sportovní zařízení snad budou v provozu, takže potrénujte :.

UBYTOVÁNÍ a STRAVOVÁNÍ :

Areál bude k dispozici opět pouze nám. Ubytování je zajištěno v chatkách (3 pro 6 osob a 3 pro 4 osoby), k dispozici býval i pokoj pro 4 osoby nad restaurací (nutno ověřit). Chaty jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), ledničkou, vařičem a nádobím včetně příborů. V každé chatě jsou 2 ks funkčních plynových kamen. Součástí areálu je kulturní místnost pro cca 40 osob.

Pronájem chaty v zimním období činí 800,- Kč na 1 den + spotřebované energie. Pořadateli bude stejně jako v minulém roce zajištěno pivo a zřejmě i jelení guláš (HAF, HAF). V této souvislosti bude fungovat opětovně čárkový systém a závěrečné inkaso.

ČASOVÝ ROZVRH :

Organizace pobytu bude i ponechána na nás všech, bude to řešeno v závislosti na počasí a sněhových podmínkách. Seberealizaci se meze nekladou.

PŘESUNOVÉ TRASY :

Mapku opět neposílám, je toho plný internet. Obec Tři Studně je vzdálena 7 km od Nového Města na Moravě na trase Ski hotel, Vlachovice, a nebo 12 km od Žďáru nad Sázavou, na trase Vysoké, Počítky, Sklenné.

Účast potvrzujte přímo na mail organizátorů : pdrabik@seznam.cz zdenca.c@seznam.cz 1.pafka@seznam.cz

Potvrzení účasti je nezbytné pro organizátory, aby se dala naplánovat množství piva a guláše, tak dejte včas vědět - i když Peťo, moc na to nespoléhej, poslat mail je velmi náročné 9

S pozdravem, CK SSVJ 007

© 2010 Volfweb