Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

Následný popis průběhu akce aneb "Jak to viděl Milanko?"

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 001/2011

Pernink 2011

Fotogalerie

Vážené kozlénky, kozlíci, kozlové i konzlénčata, na základě chvályhodné iniciativy Barunky si Vás pod delší době dovoluji pozvat na nové místo společného zimního srazu, tentokráte do lokality hor Krušných (snad nám tam nebude příliš krušně). Při pohledu z okna je zřejmé, že na kola to moc není, takže se bude jednat o sraz turisticko-lyžařský a samozřejmě také kulturně-společenský.

TERMÍN KONÁNÍ :

příjezd účastníků - 24.02.2011 odpoledne

odjezd účastníků - 27.02.2011 během dne

MÍSTO KONÁNÍ : penzion Tonička, Blatenská 88, Pernink

HESLO :

ZVOLÁNÍ : "Nejen jídlem, živ je člověk, …"

OHLAS : "… proto do putyky na běžkách!!!"

Pobyt bude opět zaměřen na všechny možné i nemožné aktivity, iniciativě se meze nekladou. Jelikož se jedná o neznámou lokalitu, můžeme jen tajně doufat, že prostředí je a bude příjemné, a že hospody, hospůdky, krčmy a obdobná sportovní zařízení budou v hojné míře a hlavně v provozu.

UBYTOVÁNÍ a STRAVOVÁNÍ :

Penzión nám bude plně k dispozici zřejmě opět pouze nám, kapacita chaty je 2 míst ve 2-6 lůžkových pokojích. Rezervace se neberou, kdo dřív přijde, ten dřív bydlí :. Dle fotografií na netu je penzión vcelku pěkně zařízen, pozitivem bude určitě společenská místnost s krbem a dostatkem dřeva. Sociální zařízení s teplou vodou je sice společné, ale kdo bude chtít soukromí, může za chalupu do sněhu. Cena ubytování je 200,- Kč na osobu a noc.

Bude zajištěno výčepní zařízení s pivem a pokud si to Barunka nerozmyslí, bude při příjezdu i něco teplého do žaludku. Zatím je odhodlána připravit příjezdový gulášek, já bych jí to ale po zkušenostech z podzimního srazu moc nedoporučoval.

ČASOVÝ ROZVRH :

Organizace pobytu bude i ponechána na nás všech, bude to řešeno v závislosti na sněhových a slunečních podmínkách. Lze ale předpokládat velmi dobré podmínky jak pro běžecké, tak i sjezdové lyžování.

PŘESUNOVÉ TRASY :

Mapku, fotky i ceník najdete na netu na adrese : http://www.chatatonicka.cz/, Pernink je nedaleko Horní Blatné, Nejdku, Božího Daru a tak podobně.

Účast potvrzujte přímo na mail organizátorky : michalkova.barunka@seznam.cz

S pozdravem, CK SSVJ 007

© 2010 Volfweb