Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

Následný popis průběhu akce aneb "Jak to viděl Milanko?"

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 001/2012

Pernink 2012

Fotogalerie

Vážené kozlénky, kozlíci, kozlové i konzlénčata, na základě opětovné chvályhodné iniciativy Barunky si Vás dovolujeme pozvat na staronové místo zimního srazu - již podruhé do lokality hor Krušných. Jak z předchozích let dobře víte, první sraz v roce by měl být opět zaměřen, krom kulturně-společenského zaměření i na oblast turisticko-lyžařskou (běžky i sjezdovky).

TERMÍN KONÁNÍ :

příjezd účastníků - 26.01.2012 odpoledne

odjezd účastníků - 29.01.2012 během dne

MÍSTO KONÁNÍ : dobře známý penzion Tonička, Blatenská 88, Pernink

HESLO :

ZVOLÁNÍ : "Přiznejme si bez obtíží,"

OHLAS : "… že se zima opět blíží !!!"

Pobyt bude klasicky zaměřen na možné i nemožné aktivity, neplatí žádná omezení. Jelikož se jedná o známou lokalitu, víme dopředu, že prostředí bude příjemné, a že že se máme na co těšit.

UBYTOVÁNÍ a STRAVOVÁNÍ :

Penzión bude plně k dispozici opět pouze nám, kapacita chaty je pro nás plně dostačující. Rezervace se opět neberou, kdo dřív přijde, ten dřív bydlí :. Cena ubytování je nezměněna - 200,- Kč na osobu a noc.

V rámci prevence dehydratace bude opětovně zajištěno výčepní zařízení s pivem a pokud si to Barunka nerozmyslí, bude při příjezdu i něco teplého k jídlu (zřejmě opětovně gulášek - tentokrát by ho ale mohla uvařit sama (nikoli bratr), je to velká holka na vdávání a měla by pochopit, že bez pořádného vaření se chlap těžko shání :.

ČASOVÝ ROZVRH :

Organizace pobytu bude ponechána na všech přítomných, v případě bezbřehé demokracie však bude uplatněna tvrdá diktatura :. Vzhledem k termínu i lokalitě lze ale předpokládat velmi dobré podmínky jak pro běžecké, tak i sjezdové lyžování, Vendys si může vzít i kolo, aby se večer nenudil :.

PŘESUNOVÉ TRASY :

Mapku, fotky i ceník najdete opět na netu na adrese : http://www.chatatonicka.cz/, cesta by Vám však již měla být dobře známa.

Účast potvrzujte co nejdříve na mail organizátorky : michalkova.barunka@seznam.cz

S pozdravem a vřelými díky organizátorce,

CK SSVJ 007

© 2010 Volfweb