Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

Následný popis průběhu akce aneb "Jak to viděl Milanko?"

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 001/2014

Pernink 2014

Fotogalerie

Vážené kozlénky, kozlíci, kozlové i konzlénčata, jak již bylo avizováno na právě ukončeném srazu ve Svatošských skalách (Jani, děkujeme za zorganizování - bylo tam krásně), po dvou letech se na základě chvályhodné iniciativy potenciální "pražandy" Báry opět sejdeme v penziónu Tonička v Perningu. Dovoluji si Vás tedy pozvat do dobře známé lokality v Krušných horách :. Vzhledem k termínu nechte raději kola doma, bude se jednat o sraz kulturně-společensko-turisticko-lyžařský.

TERMÍN KONÁNÍ :

příjezd účastníků - 06.02.2014 odpoledne

odjezd účastníků - 09.02.2014 během dne

MÍSTO KONÁNÍ : dobře známý penzion Tonička, Blatenská 88, Pernink

HESLO :

ZVOLÁNÍ : "Tonička je dobře známá, …""

OHLAS : "… neváhej a pojeď s náma!!!""

Společný pobyt bude jako vždy zaměřen na všechny možné i nemožné aktivity, případné iniciativě se meze nekladou. Jelikož se jedná o prověřenou lokalitu, máme se na co těšit.

UBYTOVÁNÍ a STRAVOVÁNÍ :

Penzión nám bude plně k dispozici zřejmě opět pouze nám, kapacita chaty je cca 25 míst ve 2-6 lůžkových pokojích. S ohledem na omezenou kapacitu penziónu se hlaste Báře co nejdříve, kdo dřív rezervuje, má postel jistou :. Aktuální cena ubytování je 250,- Kč na osobu a noc.

Bude zajištěno výčepní zařízení s pivem (doufám, že to nedopadne jako na Ktové 999) a pokud si to Barunka nerozmyslí, bude při příjezdu i něco teplého do žaludku. Zatím je odhodlána připravit příjezdový gulášek, musí trénovat vaření, protože láska prochází žaludkem a Praha je Praha : : :.

ČASOVÝ ROZVRH :

Organizace pobytu bude řešena v závislosti na sněhových a slunečních podmínkách. Lze ale předpokládat velmi dobré podmínky jak pro běžecké, tak i sjezdové lyžování (pro sjezdaře pozitivní zpráva, že by měl být zprovozněn nový areál na Plešivci).

PŘESUNOVÉ TRASY :

Mapku, fotky i ceník najdete na netu na adrese : www.chatatonicka.cz , Pernink je nedaleko Horní Blatné, Nejdku, Božího Daru a tak podobně.

Účast potvrzujte přímo na mail organizátorky : michalkova.barunka@seznam.cz

S pozdravem a vřelými díky organizátorce,

CK SSVJ 007

© 2010 Volfweb