Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

Následný popis průběhu akce aneb "Jak to viděl Milanko?"

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 001/2015

Pernink 2015

Fotogalerie

Vážené kozlénky, kozlíci, kozlové i konzlénčata, na základě přetrvávající chvályhodné iniciativy "pražské náplavy" Bárunky se v rámci zimního srazu opět sejdeme v penziónu Tonička v Perningu. Dovoluji si Vás tedy opětovně pozvat do velmi dobře známé lokality Krušných hor :. Doufejme, že počasí bude lepší než v roce 2014 a že se tedy bude jednat o sraz nejen kulturně-společenský, ale i turisticko-lyžařský.

TERMÍN KONÁNÍ :

příjezd účastníků - 05.02.2015 odpoledne

odjezd účastníků - 08.02.2015 během dne

MÍSTO KONÁNÍ : penzion Tonička, Blatenská 88, Pernink

HESLO :

ZVOLÁNÍ : Tonička ta nezklame, …

OHLAS : … v našich srdcích zůstane!!!

Tolik očekávaný pobyt bude opětovně zaměřen na všechny možné i nemožné aktivity, žádné iniciativě se meze nekladou. Určitě se ale máme na co těšit.

UBYTOVÁNÍ a STRAVOVÁNÍ :

Penzión nám bude opět plně k dispozici, kapacita chaty je cca 25 míst ve 2-6 lůžkových pokojích. S ohledem na omezenou kapacitu penziónu se hlaste Báře co nejdříve, kdo dřív rezervuje, má postel jistou :. Cena ubytování je snad stále 250,- Kč za osobu/noc.

Předpokládám, že bude opět zajištěno výčepní zařízení s pivem a pokud bude mít bratr Barunky čas, uvaří možná k příjezdu i něco teplého do žaludku (nebo, že by se toho ujala Barunka, která už ví, že láska prochází žaludkem?). Takový pražský gulášek, založený krušnohorskou patriotkou …. Už dopředu mňam, mňam : :.

ČASOVÝ ROZVRH :

Organizace bude jako vždy řešena v závislosti na povětrnostních podmínkách, pevně věříme ve velmi dobré podmínky jak pro běžecké, tak i sjezdové lyžování. Běžkaři ať si raději ale vezmou vosky na bláto a jehličí - Vendys rád poradí jaké: :

PŘESUNOVÉ TRASY :

Mapku, fotky i ceník najdete na netu na adrese : www.chatatonicka.cz ,, Pernink je nedaleko Horní Blatné, Nejdku, Božího Daru a tak podobně.

Účast potvrzujte přímo na mail organizátorky : michalkova.barunka@seznam.cz

Šťastné a veselé prožití Vánoc, pevné zdraví a vše nejlepší do roku 2015

CK SSVJ 007

Jinak mám pro Vás ještě jednu důležitou zprávu. Náš velký kamarád, Boreček, pro nás všechny první týden v červenci 2015 organizuje setkání na jeho malinké pastoušce ve Velké Štiboři a bude velmi rád, pokud se zúčastníme v co nejhojnějším počtu (práce na chaloupce je stále ještě hodně a jeden důchodce, ač zasloužilý, to sám nestíhá : : Termín bude upřesněn v Perningu, ale je to kolem 5. a 6.7.2015 (v ČR státní svátky - nevím jak u východních sousedů).

Takže si prosím na daný termín nic jiného neplánujte, pojedeme zase pod stany .

Takže se v červnu (Ktová) a červenci máme na co těšit.

© 2010 Volfweb