Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

Následný popis průběhu akce aneb jak to kvůli covidu neviděl Milanko?"

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 001/2021

Pernink 2021

Pernink

Ahoj, kamarádi, protože už máme za sebou letošní podivné covidové léto i krásný podzimní sraz na Slovensku (děkujeme Alicko a Milánku), blíží se nám Vánoce a tím i pravidelný zimní sraz. Dovoluji si Vás tedy opět všechny pozvat do dobře známého penzionu Tonička v Perninku v Krušných horách. Takže už se můžete začít těšit a modlit, aby bylo dostatek sněhu .

TERMÍN KONÁNÍ :

příjezd účastníků - 28.01.2021

odjezd účastníků - 31.01.2021 během dne

MÍSTO KONÁNÍ : penzion Tonička, Blatenská 88, Pernink, Krušné Hory

HESLO : Rok utekl jak voda ……

OHLAS : nepřijet by byla škoda.

Pobyt v Krušných horách bude standardně zaměřen na všechny možné i nemožné aktivity, takže hurá do toho, určitě to zase bude stát za to .

UBYTOVÁNÍ a STRAVOVÁNÍ :

Penzion bude opět celý náš, takže ubytování bude klasicky ve 2-6 lůžkových pokojích a kapacita je kolem 25 osob - určitě se všichni v pohodě vejdete. Avšak!!! Opět platí, že kdo se dřív přihlásí, má zajištěnu postel (po vyčerpání kapacity to bude na karimatky a spacáky).

Cena ubytování se pro nás od posledního srazu nezměnila, takže je to 250,- Kč za osobu a noc. Jestli bude zajištěno točené pivo ještě není rozhodnuto, budete ještě včas informováni.

Stravování si jako vždy každý s možnou výpomocí přátel zajišťuje sám individuálně .

ČASOVÝ ROZVRH :

Zaměření sportovně-kulturně-společenských akcí se bude jako vždy odvíjet od počasí, takže se nechte překvapit, co ten nahoře připraví a co Vás čeká . Ale já bych se toho nebál, určitě Vás čeká hafo sněhu, modrá obloha a zářící slunce . A pokud by náhodou sníh třeba nebyl, Miloušek Kupců Vás případně může svést na kole.

PŘESUNOVÉ TRASY :

GPS souřadnice penzionu Tonička jsou 50°22'9.592"N, 12°46'56.127"E, takže většina z nás asi pojede z Prahy na Karlovy Vary (případně na Chomutov). Mobilních navigace či mapy máte k dispozici, takže není potřeba cestu detailněji popisovat …

Pokud možno co nejdříve potvrzujte Vaši účast (telefonicky nebo na mail 1.pafka@seznam.cz), jak je uvedeno výše, počet postelí je limitován .

Takže krásné Vánoce, vše nejlepší do roku 2021 a v lednu si to koukejte pořádně užít i za nás, ať nám máte na Ktové o čem vyprávět ……

S pozdravem CK SSVJ 007

© 2010 Volfweb