Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

Následný popis průběhu akce aneb "Jak to viděl Milanko?"

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 002/2003

Ramzová 002 - 2003

Fotogalerie

V souladu s plánem utužování vzájemných vztahů a vazeb členů a členek SSVJ 007 pro rok 2003 Vás tímto povoláváme na jarní soustředění do malebného prostředí Jeseníků, kde noha mnoha z Vás dosud nespočinula.

TERMÍN KONÁNÍ :

příjezd účastníků - 07.05.2003 po 16.00 hodin

odjezd účastníků - 11.05.2003 dle nálady

MÍSTO KONÁNÍ :

rekreační středisko „ TJ Tesla Brno“, Ramzová

Bližší informace : Nejsou, milánkové, bude překvápko!

HESLO :

ZVOLÁNÍ : „Na co Jeseníky nikdy nezapomenou?”

OHLAS : „Na náááásssssss, pěšonáááásssssssosky!!!“

Základním zaměřením bude příprava na náročnou turisticko-kulturní sezónu 2003, utužování vzájemných kontaktů, tj. něco popití, něco popapání, něco pokecu, něco poslechu, něco muzicírování a snad i nějaké to békání.

UBYTOVÁNÍ:

Jak je uvedeno výše, budeme mít rezervováno {upřímně Ti Draho (pro nezasvěcené se jedná o jednu fajnu babu z Brrrna a nikoli o Českou dráhu, protože většinou jezdíme auty) děkujeme, že ses zařadila mezi Ty, co pro ostatní víc dělají, než kritizují. Ale abys to neměla tak jednoduché, každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán, takže se na nějakou kritiku připrav – to už je taková „TRADICE“. P.S.: Pak se zastav, poradíme Ti, co s tím!!!} zařízení TJ Tesla Brno, kde bychom, pokud vše vyjde, měli být sami, takže by nás nikdo neměl rušit (nebo snad my jeho?). Ubytování je ve dvou, tří, čtyř a více lůžkových pokojích, kdy cena za lůžko činí 120,-- Kč za osobu a noc, tj. 480,-- Kč na osobu od středy do neděle (při více lidech na jedné posteli sleva není, tak zbytečně nešpekulujte). Kromě toho zaplatíme každý ještě 35,- Kč za povlečení na celý pobyt (spacáky jsou dle dispozic zakázány, takže je radši nechte doma a nebo je vybalte až potmě, ale platit za povlečení budete stejně). I tak cena ubytování za 515,-- Kč na osobu a celý pobyt (ještě jednou – pouze za ubytování) vypadá velmi slušně.

STRAVOVÁNÍ:

K dispozici je kuchyňka se základním vybavením, pro „zásadní nevařiče (to jsou zejména Ti, co si v případě hladu nasypou do úst hladkou mouku a zapijí ji odraženou vodou“ je k dispozici místní restaurace s přesně nespecifikovaným uměním mistra kuchaře, jež je vzdálena cca 100 metrů (pokud bude otevřeno a kuchař nebude marod – snad nejezdí na koni). Ještě že všichni víme, že hlad je vlastně převlečená žízeň, takže určitě většina z nás přežije.

ČASOVÝ ROZVRH :

Najíždět bychom měli tentokrát již ve středu 007.05.2003 (bratia Čehúni majú vo štvrtok štátny sviatok), a to někdy po 16.00 hodině. Večer klasika, tj. včasná večerka, abychom byli ráno připraveni na první tůru :

  • 8.5.2003       Ramzová – Šerák – Keprník – trojmezí – Vozka – Branná, což je dle volby trasy 13-18 km (jen nevím, jestli jenom tam a nebo i zpět – to se pozná na místě)
  • 9.5.2003      z Ramzové (a tady pozor – auty) na Červenohorské sedlo a dále už pěšky : Švýcárna – Praděd – Ovčárna – Petrovy kameny, což je dle volby trasy 18-27 km (opět nevím, jestli jenom tam a nebo i zpět – snad tam i zpět)
  • 10.5.2003      zde již bude záležet na „bojovém“ duchu, takže volba bude operativní dle počasí, morálky a rozhodnutí Drahy, jakožto gestora akce (samozřejmě po poradě s „dědouškem Mirasem“, coby turistickým referentem)
  • 11.5.2003      je hloupé s tím vyhrožovat už teď, ale budeme muset odjet zpět do rachoty (tedy jak kdo, podnikatelů se to samozřejmě netýká, Ti si s časem hospodaří sami)

PŘESUNOVÉ TRASY :

Protože i na milované Moravience platí, že Praha je pupek světa, uvádím trasu právě odtud :

Praha – Poděbrady – Hradec Králové – Třebechovice - Týniště n. Orlicí - Kostelec n. Orlicí – Doudleby n. Orlicí – Vamberk – Žamberk – Norimberk (to je samozřejmě pokus o vtip) – takže ze Žamberka na Mladkov – Králíky – Hanušovice a odtud po 369 na Františkov – Branná – Ostružná a konečně RAMZOVÁ (dál už nejezděte, tam Vás nikdo čekat nebude).

A čo sa týka milovaných bratov od uja Vladka?

Do Prahy trefíte a ďalej viz. hore (ako bysom počul dačo o čuria..vi?) Pretože naozaj niesom taký „…..“, uvádzam druhú variantu :

Báňská Bystřica (srdečne Vás zdravím, Hanička a Ďurko) – Turčianký Vidiek (ja somár, zabudol som, že sú to Teplice, takže zdravím Miško a Tonko) - Blatislava (aj Vás zdravím, Máďárici, Šimkovci aj Žákovci)) – Brrr-no (hezké pozdravení Zdeničko, Drahuško a Barunko – Peťu nechaj dom, je s nim nuda, ať robí na vinohradě) – Olomouc – Mohelnice – Zábřeh na Moravě a dále po 369 na Olšany – Ruda n. Moravou – Hanušovice a viz. výše

Monarchové z Valašského králjovstvá ať sa připoja buď u Prahy a lebo u Blavy, nechajme to na nich. Pán Prezident, nepodceňujte přímú volbu, lebo Vás Bolek Polévka převálcuje.

OBECNÉ PROBLÉMY :

A teď chvíli zase vážně :

Draha potřebuje znát počty účastníků nejpozději do konce března (musí zaplatit dopředu a v Brně, nikoli až na místě), takže prosím o závazné přihlášky na jednu z mých adres (nikoli Draze ani nikomu jinému) nejpozději do 25.3.2003!!!!

(snažte se, prosím, dodržet termín i adresáta, abych snad zase nemusel být nařčen z vulgárností, nesoudružského přístupu a podceňování Vašich morálních hodnot). Ale kdyby přece jen, milánkové, po uvedeném datu už mi nic neposílejte, přihlášky budu považovat za uzavřenou věc, v žádném případě Vám nebudu nic připomínat, nebudu Vás osočovat a budu se pouze těšit na setkání s Vámi.

Drahuško, ještě jednou vřelé díky za vynaložené úsilí, případnou kritiku Ti pomůžeme překonat (fernet aj trnkovica sa najdú).

P.S. 1 : Nic jiného už nevím, takže prosím žádné doplňující dotazy (i já musím v práci občas něco dělat a SSVJ beru jako vedlejšák na hlavní pracovní poměr).

P.S. 2 : Pokud bych se i tentokrát někoho dotkl, bylo to neúmyslné a z hloubi srdce prosím za odpuštění.

S pozdravem PaFkA za štáb SSVJ 007

© 2010 Volfweb