Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

Následný popis průběhu akce aneb "Jak to viděl Milanko?"

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 001/2016

Ramzová 2016

Po právě skončeném a velmi vydařeném podzimním srazu v Nové Bystřici se na Vás přátelé opětovně obracím s nabídkou, tentokráte zimního srazu. Na základě pověření Drahušky si dovoluji Vás pozvat do již v minulosti navštívené lokality Ramzová v Jeseníkách. Současně chci poděkovat LePáje za vzorně zorganizovaný podzimní sraz (snáď nám ji medvede vo Fatre nezožerú) a Drahušce za zorganizování naší budoucí společné akce. Začněte tedy pomalu chystat jak běžecké, tak i sjezdové lyže a připravovat se na chystanou sportovně-společenskou akci. Samozřejmostí zůstává přibalení si dobré nálady a nic nepodceňte, za 4 měsíce jsme tam .

TERMÍN KONÁNÍ :

příjezd účastníků - 28.01.2016 odpoledne

odjezd účastníků - 31.01.2016 během dne

MÍSTO KONÁNÍ : Turistická ubytovna TJ Tesla Brno, Ramzová

HESLO :

ZVOLÁNÍ : Kdo to má nejblíže a nezklame? …

OHLAS : … snad Chachaři (nikoli chataři) z Ostravy

UBYTOVÁNÍ a STRAVOVÁNÍ :

Kapacita chaty je 39 lůžek, zatím ji tedy máme zamluvenu prakticky pouze pro nás. Zda to tak skutečně bude, se bude odvíjet od počtu přihlášených účastníků. Sociální zařízení je v prostoru chaty s vybavením umývárny se sprchami a WC, chata je vybavena teplou i studenou vodou. Centrálním prostorem celé chaty je společenská místnost s krbem a přilehlá kuchyňka k přípravě rychlého občerstvení. Bližší informace k chatě najdete na stránkách: www.tjteslabrno.cz/jeseniky.php

Cena pobytu je 270,- Kč na osobu nad 6 let a noc, děti do 6 let zdarma. Podmínkou rezervace je uhrazení zálohy ve výši 50% provozovateli chaty nejpozději do 18.12.2015. Proto je potřeba, aby zájemci Drahušce na vzadu uvedené číslo účtu do 10.12.2015 zaslali buď 50% zálohu, a nebo nejlépe celou částku za pobyt najednou. Drahuška musí zbytek částky doplatit provozovateli nejpozději 14 dnů před termínem nástupu, takže bych doporučoval, aby každý Drahušce poslal do 10.12.2015 celou částku za pobyt (810,- Kč za osobu na 3 noci), aby nemusel dělat bankovní převody dvakrát. Vezměme si příklad z Maďara, který zálohu zaplatil již na podzimním srazu (tak to ma byť, bo gdo dřif přídě, ten dřif žere)

Neberte to jako vyhrožování, ale kdo Drahušce platbu v uvedeném termínu nepoukáže, nebude pro něho místo zajištěno (zda bude možno pobyt dodatečně individuálně zajistit, mi není známo). Tak na to prosím nezapomeňte a peníze Drahušce zašlete v řádném termínu .

Zda bude opětovně zajištěno výčepní zařízení s pivem, není zatím jisté, toto bude ještě upřesněno dle počtu a složení účastníků. Poživatiny všeho druhu v pevném i kapalném stavu sebou, jako vždy se každý stará sám o sebe i ostatní. V blízkosti bude určitě nějaká restaurace, takže smrt hladem, či ještě hůře žízní, určitě nehrozí .

ČASOVÝ ROZVRH :

Pobyt bude samozřejmě zaměřen na jakékoliv zimní aktivity, vleky i běžecké trasy jsou v místě, tyto aktivity budou každý den volně přecházet v aktivity kulturně-společenské :. Vše bude samozřejmě záležet na počasí (na podzimním srazu jsme zkonstatovali, že již od září 2000 (Seč) jsme na našich akcích nezažili špatné počasí, tak nám to snad vydrží i nadále (Drahuška už chodí pravidelně orodovat do kostela).

PŘESUNOVÉ TRASY :

GPS chaty v Ramzové je N 50°11'38.299", E 17°3'51.111", trasu ať si každý zvolí dle svého výběru, variant je několik, takže záleží pouze na Vás.

Účast potvrzujte přímo na mail organizátorky : Drahomíra.N@email.cz

Rezervace se stává platnou úhradou zálohy ve výši min. 50% na její účet u České spořitelny, č.ú. 2106279133/0800, do poznámky k platbě uveďte jméno, za koho je placeno …

Jelikož Drahuška musí zálohu ze celou jednotku zaplatit nejpozději do 18.12.2015, pošlete jí Vaše dílčí platby nejpozději do 10.12.2015.

S pozdravem i jménem Drahušky - CK SSVJ 007

Jinak šťastné a veselé Vánoce a vše nejlepší do roku 2016

© 2010 Volfweb