Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 003/2010

Seč - 2010

Fotogalerie

Milé kozlénky, kozlíci, vypelichaní kozlové i konzlénčata, jak jsem Vám již avizoval před právě ukončeným jarním srazem, dovoluji si Vás pozvat na další, i tentokrát cyklisticko-pěší sraz. Po loňském úspěšném srazu v prostředí Železných hor tedy opět navštívíme tuto lokalitu, avšak dočasným domovem se nám stanou sruby v bývalém zařízení ÚV SSM přímo u Sečské přehrady (účastníci loňského podzimního srazu již měli možnost areál, jakož i sruby, v nichž budeme ubytováni, osobně vidět).

TERMÍN KONÁNÍ :

příjezd účastníků - 24.09.2010 odpoledne

odjezd účastníků - 28.09.2010 během dne

MÍSTO KONÁNÍ : areál JUNIOR CENTRUM, Československých pionýrů 197, Seč

HESLO :

ZVOLÁNÍ : "My jsme malé pionýrky … "

OHLAS : " … a těšíme se, až budeme svazačky!!!"

Zaměření srazu bude standardní, tak neponechejte nic náhodě - nikdo předem nemůže vědět, co ho bude čekat.

UBYTOVÁNÍ a STRAVOVÁNÍ :

Areál díky své rozloze a díky "éře budování rozvinuté kapitalistické společnosti s lidskou tváří" sice asi nebude k dispozici pouze nám, ale domnívám se, že by to měl být problém spíše pro ostatní případné návštěvníky, než pro nás (vzhledem k předpokládanému počtu). Ubytováni budeme ve srubech po 10 lidech - ložnice 4+4+2. Chaty mají vlastní sociální zařízení (sprcha, WC). Jak je to s kuchyňkami si zatím nejsem jistý, takže radši nějaké vařiče sebou. Bližší informace lze čerpat na stránkách www.juniorcentrum.cz

Pronájem srubu činil 1.400,- Kč za noc a den, kdo by měl zájem o větší soukromí (chatky pro 4 osoby za 1.150,- Kč za noc a den), dejte obratem vědět, mělo by to být ještě možné (čas však bude rozhodující). S největší pravděpodobností bude možné objednat i stravu (50,- Kč snídaně, 83,- Kč oběd, 117,- Kč polopenze a 200,- Kč plná penze). Případní zájemci o stravu dejte rovněž vědět předem. K dispozici zřejmě budou i různá sportoviště, pro otužilé i přehrada :

Více případně zjistím dodatečně, případné dotazy mi zašlete na mail.

ČASOVÝ ROZVRH :

Organizace pobytu bude ponechána na účastnících, vše bude řešeno zejména v závislosti na počasí, zdravotním stavu a na momentálních či mentálních schopnostech účastníků (psychiatrická léčebna je přímo v areálu).

PŘESUNOVÉ TRASY :

Mapku neposílám, je na stránkách www.juniorcentrum.cz v sekci KONTAKTY (vpravo nahoře), lokalizace GPS je :

49°50'37.642"N, 15°39'3.695"E

Tentokrát se jede cyklus pátek - úterý (úterý je státní svátek a tak stačí pouze volno na pondělí a máme 4 dny volna). Účast potvrzujte na můj mail, a to nejpozději do 31.8.2010, ať nejsou problémy s ubytováním, případně se storno poplatky. V tuto chvíli jsem objednal 3 sruby po 10 lidech, počátkem září rezervaci pronajímateli upřesním.

Kdo by měl zájem o malé chatky či nějaký jiný nadstandard, dejte vědět obratem, aby se to dalo zajistit.

S pozdravem, CK SSVJ 007

© 2010 Volfweb