Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

Následný popis průběhu akce aneb "Jak to viděl Milanko?"

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 003/2013

Svatošské skály 2013

Fotogalerie

Milé kozlénky, kozlíci i konzlénčata - abych Vás trochu probral ze stavu nicnedělání před dovolenými, dovoluji si Vás na základě iniciativy Jany Vážné pozvat do povodí Ohře, a to do Svatošských skal. Jedná se o areál Svatošky - dětský ráj, takže by se Vám tam všem mělo líbit :. Areál se nachází v krásném koutu Chráněné krajinné oblasti Slavkovský les, kde se nad řekou Ohře, nedaleko proslulých lázní Karlovy Vary, vypínají bizardní skály, nazývané Svatošské skály. Přímo u skal je lanový most, spojující oba břehy řeky Ohře pro pěší a cyklisty. Na pravém břehu řeky Ohře, cca. 200 m od houpacího mostu se nachází bývalý dětský tábor, který je nově revitalizován a stal se základním prvkem celého areálu Svatošky dětský ráj. Pokud nám to počasí opět dovolí, a já doufám, že ano, budeme se mimo kulturních a společenských akcí věnovat i vycházkám či vyjížďkám v blízkém či vzdáleném okolí, možností bude nepřeberně

TERMÍN KONÁNÍ :

příjezd účastníků - 26.09.2013 odpoledne

odjezd účastníků - 29.09.2013 během dne

MÍSTO KONÁNÍ : areál SVATOŠKY dětský ráj, povodí Ohře

HESLO :

ZVOLÁNÍ : "Zima už se kvapem blíží …"

OHLAS : " … ke Svatoškám všichni vzhlíží !!! "

Areál je řešen v duchu "souladu s přírodou". Naleznete zde celodenní relax bez moderní techniky, všechny atrakce jsou koncipovány tak, aby uspokojili všechny návštěvníky bez ohledu na věk a fyzickou zdatnost. Pro hravé členy jednotky, ale zejména jejich děti, jsou zde nabízeny obří vzduchová trampolína (největší v Karlovarském kraji), dřevěné houpačky, prolézačky a další atrakce pro děti, minizoo, minibotanická zahrada, ale i jízda na koních pro děti i dospělé, výuka westernového stylu jízdy apod.

UBYTOVÁNÍ a STRAVOVÁNÍ :

V areálu jsou možné 4 varianty ubytování :

  • Srubové noclehárny pro cca 10 osob - 100,- Kč za osobu a noc
  • Dvou až třílůžkové pokoje - 200,- Kč za osobu a noc
  • Dvoulůžkové apartmány - 300,- Kč za osobu a noc
  • Přespání ve vlastním stanu - 70,- Kč , nevím zda za stan nebo za osobu a noc

Stravování lze řešit individuálně, a nebo objednáním polopenze v blízké restauraci za 150,- Kč na osobu a den. Polopenzi je třeba objednat předem, prosím pište na mail.

V této souvislosti mi dejte pokud možno co nejrychleji vědět, jaké ubytování kdo z Vás bude požadovat (kdo dříve objedná, dříve a jistěji bydlí)

Bližší informace k areálu a možným aktivitám najdete na www.svatosskeskaly.cz

Co se týká pitného režimu (alko i nealko), po poslední nepříjemné zkušenosti z Ktové nebude zajišťován hromadně, ale individuálně každým z účastníků.

ČASOVÝ ROZVRH :

Plán činnosti se bude, tak jako vždy, odvíjet od povětrnostních podmínek, sranda ale opět určitě bude.

PŘESUNOVÉ TRASY :

Jediný přístup pro auta je z Karlových Varů přes Doubí (od Lokte pouze pěšky, na kole a nebo po vodě). V Karlových Varech jet ulicí Svatošskou až k zákazu vjezdu u záchytného parkoviště a pak pokračovat cca 2,5 km dále až do areálu Svatošek (jako ubytovaní bychom měli mít povolen vjezd motorovými vozidly). Kdo pojede na lodi, tyto starosti samozřejmě nemá

GPS souřadnice Svatošek do navigací jsou 50°11'33.972"N 12°48'50.148"E

Účast potvrzujte co nejdříve na můj mail 1.pafka@seznam.cz

S pozdravem, CK SSVJ 007

© 2010 Volfweb