Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

Následný popis průběhu akce aneb "Jak to viděl Milanko?"

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 001/2005

Nové Hamry 2005

Fotogalerie

Vážené kozlenky, kozlíci a kozlenčata, za nedlouho tu bude rok 2005 a tak Vás srdečně zveme na první běžecko-sjezdařský sraz roku 2005 do "zatraceně" kopcovitého terénu Západních Čech, kam Vás jako hlavní organizátor srdečně zve rodina Mošnovic, ale i místní náplavy, tj. Vojta s rodinou.

TERMÍN KONÁNÍ:

příjezd účastníků - 27.01.2005 v podvečer

odjezd účastníků - 30.01.2005 během dne

MÍSTO KONÁNÍ :

MOŠNOV (dříve Nové Hamry), , Karlovarský kraj, Česká republika

HESLO:

ZVOLÁNÍ :"Na co, že se bude pít?"

OHLAS : "Na srdečnou upřímnost či upřímnou srdečnost"

Cílem bude rozhýbání a zpevnění po vánočních svátcích značně narušených muskulatur našich i Vašich těl, to vše na exkluzivních běžeckých tůrách po česko-německém pomezí, případně sjezdařských svazích místní krušnohorské pahorkatiny.

UBYTOVÁNÍ:

Ubytování bude zajištěno dle počtu přihlášených v jedné či dvou místních boudách (budeme je mít celé k dispozici), kdo byl na podzimním cyklosrazu, ví o čem je řeč. Kdo nebyl ať se dozví, že na obou boudách je k dispozici kuchyňka a sociální zařízení s teplou vodou, takže pohoda (bolo temu tak). Primární je bouda, na které jsme byli ubytováni na kolech (kapacita kolem 20 míst), v případě že se závazně přihlásí více lidí, bude zablokována (to znamená zálohově zaplacena) i druhá bouda (zvažte řádně svou účast, lze počítat s úhradou stornopoplatků za zrušení rezervace). Ubytování bude v souladu se zákony džungle, tržními mechanismy, ale i předešlými zkušenostmi (např. náhlé neúčasti na akcích v případech špatného počasí) zajištěno dle pořadí doručených závazných přihlášek. Kdo se přihlásí po termínu, zajistí si ubytování sám, nebo mu bude zapůjčena hliníková lopata na vyhloubení záhrabu ve sněhu (stan a spacák vlastní). Úschova lyží bude na boudách.

Ač se někteří možná budou divit, v plné sezóně je nutné boudy zaplatit zálohově, termín pro závazné přihlášení účasti je tedy 28.12.2004. Nocleh vychází cca na 130,- Kč na osobu a noc.

STRAVOVÁNÍ:

Jelikož se v minulosti osvědčilo vaření uvítacího guláše, pokusíme se tuto tradici oživit a proto budou v den příjezdu ve 12.00 hodin dle přihlášených v dostatečném množství připraveny veškeré ingredience. Ostatní stravování bude zajištěno z vlastních, v případě úspěšného somrování i cizích zdrojů, bude možno využít i restauračních zařízení v dané lokalitě.

ČASOVÝ ROZVRH:

Vše bude řešeno na místě dle fyzického i psychického stavu členů jednotky a samozřejmě i počasí. Nebojte se, Pepíno už něco vymyslí, aby jsme se nenudili.

PŘESUNOVÉ TRASY :

Mapka je tady, ten ksichtík uprostřed je vyhlížející Mošnič. Nejlépe se tam dostanete po silnici č. 220 na trase Karlovy Vary - Nejdek - Nové Hamry. Po příjezdu do Nových Hamrů spatříte cca po 500 metrech po levé straně shora uvedený hotel "Zívr" (okrová fasáda), kde by jste měli být očekáváni Martinem a těmi, co přijedou dříve. Pokud někdo zvolí jinou přesunovou trasu, např. přes NDR, může se zdokonalit ve čtení autoatlasu.

P.S.: Zapřemýšlejte o letním srazu, pokud by se našim slovenským přátelům chtělo do něčeho pustit, dávám návrh na podporu turistiky ve vysokotatranské lokalitě.

S pozdravem Mošnovic a štáb SSVJ 007

© 2010 Volfweb