Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

Následný popis průběhu akce aneb "Jak to viděl Milanko?"

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 001/2004

Jizerky 2004

Fotogalerie

V souladu s plánem činnosti SSVJ 007 pro rok 2004 Vás srdečně zveme na zimní výcvikové soustředění do krásného prostředí Jizerských hor, kam se po roce opětovně navracíme (to by v tom byl čert, abychom z Vernera neudělali lidumila).

TERMÍN KONÁNÍ

příjezd účastníků - 26.02.2004

odjezd účastníků - 29.02.2004

MÍSTO KONÁNÍ

„Chata pod Bukovcem“, osada Jizerka, Jizerské hory

Bližší informace : www.volny.cz/podbukovcem/   nebo Povolávací rozkaz č. 001/2000, 2003

HESLO

ZVOLÁNÍ : "Kdo nepije s námi?"

Pobyt bude klasicky zaměřen na utužování nezbytných podmíněných reflexů jednotlivců i celého kolektivu (např. Juzek může prohlubovat svou již dokonalou rytmiku, ostravský [chacharský] Harry Foter své magické sklony a bezdrevský strejda baštýř svůj pozitivní vztah ke kačenkám a káčátkům v pyžamkách). Kromě jiného se samozřejmě předpokládá i sprinterské klání na trase po místních hospůdkách a s tím spojené rozvíjení sacích i žracích reflexů (pokud si Juzek opět schválně utrhne podrážku, bude určitě zdokonalovat s místním landsmanšaftem svou nepřekonatelnou němčinu).

UBYTOVÁNÍ:

Všichni boudu důvěrně známe, takže by nemělo hrozit žádné zásadní překvapení. Pro ty, co zde s námi ještě nebyli pro upřesnění : spí se zpravidla individuálně na postelích v různě vytápěných pokojích o různém počtu spolunocležníků, v koupelnách by měla téci teplá voda, nezbytná je domácí obuv. V objektu je restaurace a kulturka s kulečníkem a šipkami.

STRAVOVÁNÍ:

Stravování bude zajištěno formou polopenze (zůstala stejná jako v roce 2003 za 244,- Kč), samozřejmě je možné objednat i penzi plnou za cca 300,- Kč, záleží na každém. V provozu samozřejmě budou místní a zejména mnohé okolní restaurace se širokým sortimentem, takže polopenze bohatě stačí (skalní turisty dopředu upozorňuji, že není vhodné provokovat Vernera plynovým vařičem či jiným otevřeným ohněm na pokojích, že jo Helenko?!).

ČASOVÝ ROZVRH:

Vše bude řešeno operativně na místě podle stavu členů jednotky a počasí, však mezi námi máme spoustu vůdčích typů (Němcová, Mošnová a mnohé další větší polovičky). Každopádně se budeme snažit proběhnout jizerskou magistrálu tam a zpátky (Venoušek a Pepíček Dvořáků se strejdou baštýřem zřejmě ještě navíc tam a zpátky a tam a zpátky do doby, než na ně hodíme síť a nebo než zasednou např. na Pešákovnu - to už potom ani oni moc neběhají).

Speciálně pro Juzka :(použito sice z loňského povoláváku, ale u některých platí stále, že opakování je matkou moudrosti) :

Máš stejně prd na práci (chudák Zuzka musí všechno odřít), vlez do sklepa a pořádně si prohlídni seshora, zezdola, z boku, prostě ze všech stran :

  • pravou lyži (včetně vázání)
  • levou botu (bez vázání, to by mělo být na lyži a pokud ne, tak je to závada)
  • pravou botu (bez vázání, to by mělo být na lyži a pokud ne, tak je to závada)
  • levou hůlku (ani zde by vázání nemělo být)
  • pravou hůlku (ty můžeš klidně i prohodit, na to nezáleží – většinou)
  • levé i pravé nohavice i nohavičky kalhot a kalhotek (vlastně slipů nebo trenek)
  • levé i pravé rukávy trik, košil, svetrů a bund
  • ponožky, rukavice, čepice atd. atd. atd.

Co nebude v pořádku, nech okamžitě opravit, jinak se chudáci němčouři zase naučí dříve česky, než Ty německy!!!

PŘESUNOVÉ TRASY :

Je to sice nošení dříví do lesa, ale pro pořádek : Jelikož matka měst (jedná se o Prahu a nikoli o Karlovy Vary, Brno, Ostravu či dokonce Bratislavu [s přivřenými očami by se možná ještě mohlo jednat o Báňskou Bystřici či Turčianské Teplice] je pupkem světa, musíte z ní po mladoboleslavské dálnici na sever, tj. na Turnov - Malou Skálu - Železný brod - Tanvald - Desnou - Tesařov - Horní Kořenov - Polubný a Jizerku.

OBECNÉ PROBLÉMY :

Žádné určitě nemáme a pokud ano, jsou již dopředu vyřešeny.

Do roku 2004 všem vše nejlepší a hodně pěkných společných akcí.

Jelikož do konce tohoto týdne musím zamluvit boudu, prosím o bezodkladné potvrzení účasti do 9.1.2004 (Ti co již zareagovali a mám je v evidenci již samozřejmě nemusí).

S pozdravem štáb SSVJ 007

© 2010 Volfweb