Motto

Pomoz kamarádovi v neštěstí.

Nechtěj být lepší na úkor druhého.

Nekecej a makej.

Na dobrého člověka vzpomínej v dobrém.

Není to moc.

Ale tyhle zákony jsou neúprosné.

A určují charakter lidí.

A také vztahy mezi lidmi.

VASILIJ MARKOVIČ ŠUKŠIN

Foto z poslední akce

Poslední akce

Následný popis průběhu akce aneb "Jak to viděl Milanko?"

POVOLÁVACÍ ROZKAZ 003/2006

Machov 2006

Fotogalerie

Milí kozlíci, kozlenky, kůzlata a další přátelé cyklo i pěšo turistiky. Zveme vás na podzimní soustředění SSVJ 007, tentokrát do kraje pro vás možná neznámého a Bohem trochu zapomenutého. Soustředění se uskuteční na kladském pomezí, v Broumovském výběžku. Věříme, že se vám tento kraj zalíbí, konečně, kde v naší vlasti, ať české nebo slovenské, není krásně, že? Letošní kalendář nám dopřává užít si o den delší soustředění.

TERMÍN KONÁNÍ:

příjezd účastníků - 27.9.2006 po 16.00

odjezd účastníků - 1.10.2006 dle vlastní úvahy a možností

MÍSTO KONÁNÍ :

Machov, bývalý okres Náchod

HESLO:

ZVOLÁNÍ :"Všude dobře,"

OHLAS : "tak co doma?"

"Náchodsko - kraj magické krásy" je název jedné obrázkové publikace. To je kraj, ve kterém se budeme pohybovat, kraj Aloise Jiráska a Boženy Němcové, kraj skalních měst, nejen teplicko-adršpašských. Bližší informace na www.machov-obec.cz

UBYTOVÁNÍ

veřejné tábořiště u restaurace Kukulda ve vlastních stanech. Je možné se ubytovat také ve zmíněné restauraci, asi 28 lůžek. Nájemcům končí smlouva, v době konání akce bude nový nájemce, bližší informace později.

STRAVOVÁNÍ:

Stravování si zajišťuje každý z vlastních zdrojů. V místě restaurace, další asi 500 m na náměstíčku a další asi 2 km "U Lidmanů", kterou určitě cyklisté při návratu z Polska navštíví. Takže pasy sebou. Další výborná hospoda, jak již někteří zjistili, je asi 5 km "Na Mýtě".

ČASOVÝ ROZVRH:

  • 27.9.2006 - v odpoledních hodinách příjezd
  • 28.9.2006 - státní svátek - cyklookruh přes území Polska, pěší nám mohou jít naproti na Paterku (Polsko)
  • 29.9.2006 - podle zájmu pěšo i cykloturistika
  • 30.9.2006 - podle zájmu pěšo i cykloturistika
  • 1.10.2006 - v průběhu dne individuální rozjezd domů

PŘESUNOVÉ TRASY :

Z Čech a Moravy : směr Hradec Králové, Náchod, Hronov. Za Hronovem asi 8 km odbočka směr Bezděkov, Machov a pod náměstíčkem odbočka vpravo k tábořišti. Pro bloudící, kteří by jeli dál, cesta končí asi po 3 km na polské SH.

Ze Slovenska : Buď horní cestou Olomouc, Hradec Králové, nebo spodní cestou od Bratislavy po dálnici do Brna a dále na Hradec Králové a dále jako Češi, však to znáte. Předpokládáme od odbočky na Bezděkov značení našemi "kozénkami".

Těšíme se na vás "U nás"

Součkovci

© 2010 Volfweb